Prijava

Ne mislim na pare kao keš već kao valutu.Čemu ovaj dokaz da postoji nešto 100 puta slabije od dinara?Kako da mi prodavac naplati nešto što košta 34,76 dinara kad više nema ni kovanica od 50 para a kamoli nešto sitnije?Što bi ja ostavljao trgovcu mojih 24 pare koje mi po zakonu pripadaju?Neko će reći jebeš 24 pare al ako supermarket ima 1000 kupaca u jednom danu i svako im da u proseku 30 para to je 30000 para iliti 300 dinara puta 60 dana jednako 18 000 još malo pa nečija plata.
Opljačkaše ovaj narod
PS nisam jevrej

Da se kupi droga!

Ne mislim na pare kao keš već kao valutu

мислиш, апоен?

te sitne pare služe da se daju ciganima kad prose. neš im valjda davati novčanice

Легализован привредни криминал

ПАРЕ СЛУЖЕ ДА СЕ ПЛАТЕ ЖЕНЕ!

ja vec godinu dana planiram da se raspravljam oko toga...ali uvek m ibdk nekako..

24 паре по 24 паре, милион.

24 паре по 24 паре, милион.

Pa nije daleko od istine evo uzmi samo 1000 ljudi koji idu dva puta nadan u radnju .Nek svako ostavi 25 para u jednoj kupovini u proseku puta dva nadan što ide u radnju znači svako ostavi 50 para.To je za jedan dan 500 dinara.Uzmi perion od 3 godine 500*1095 je 547500 a u Srbiji ima 7 mliona stanovnika.

Ваљда зато што свака валута може да се подели на сто делова (центи, евор центи, пфенинзи, пенији итд.).

Da se banuje ovaj što je temu otvorio i svi mi koji smo postovali.

што више новчаница једне валуте у употреби, то је та валута слабија.
а можда и није.

Da ubaciš u česnicu za Božić

ПАРЕ СЛУЖЕ ДА СЕ ПЛАТЕ ЖЕНЕ!

То Дуче!
+++ и омиљено!

Pare služe da se mažeš i po šupku kad ih imaš, bar tako moja pokojna baba Mileva pričala.

Паре служе да их немамо :)