Prijava

Зашто ђевојке траже пријатеља са којим ће све делити, када имају деџга кога толико "воле", који им бурази материцу сваки дан. Ђе је нестала комуникација између парова? Зар је сада то иде посебно у паковању, онај који само јебе, и онај који само слуша и потврђује. ИЛИ МИ ДАЈ ДА ТЕ ЈЕБЕМ, ИЛИ МЕ СТВАРНО ЗАБОЛЕ ЗА ТВОЈЕ ЗАГОРЕЛО МЛЕКО. ХАХАХАХАХА МРШ БРЕ

Problem je bebope što svima daju pičke a tebi ne ko kanda.

Ša bilo? Neka ti obećala ljubav, a dala samo spavanje? SRAM JE ICTID BILO!

Бебопе, крв му јебем:
> неће те
> нађеш другу.

Хаха не бре, није мени проблем тој, не јурим ја нич, већ ми није јасно што се сви задовољавају са половином.

Хаха не бре, није мени проблем тој, не јурим ја нич, већ ми није јасно што се сви задовољавају са половином.

himzo je ok, što se mene tiče.

Judemasonska zavjera, mamu im jebem usta žensku!

Девојкама треба мушко друштво које не посматрају само као нешто што има курац. Зашто? Па, људи су много опуштенији према особама са којима не желе да размењују пљувачку и остале телесне течности, тако да жене могу да са таквим, из њихове перспективе, нејебљивим ликом причају о стварима о којима не би, или око којих нису сигурне, са својим јебачима, као на пример, да запиткују:
- јел мушкарци више воле кад им пушиш и дркаш истовремено, или да само блајвиш без руку
- хоће ли се увредити ако му кажем да му је мали
- хоће ли се увредити ако му кажем да треба прво мало језиком да ме џарне
- како да му кажем да га желим у дупе до краја

итд

како да му кажем да га желим у дупе до краја

ПА ЈЕДНОСТАВНО МИ РЕЦИ, ЛОЛ

Na takva pitanja treba odgovarati lascivno sa ciljem da tebi da pičke, nikad se ne zna!

Dragi bebo, da li ti želiš dimaš sekuskualni odnos sa nekim od svojih poznanika (muških) sa kojima si drug tj. sa nekima koji si najbolji prijatelj?

Šta je toliko začuđujuće u tome (ne samo tebi) da djevojka ima muškarca za prijatelja, bez da se trpaju?

Ма мош ти одговораш ласцивно до сутра, кад њима није јасно док не скинеш ћега и испрскаш јој по среч челендре у току заплета њене животне приче.

Nije problem da ima prijatelja, nego je problem kad joj je to dečko koji je ne jebe. To nije u redu. Ako ćeš da se žališ nekom ili jadaš, imaš za to drugarice i dečka. A sa mnom možeš da se zajebavaš, da pijemo ili šta god. Mislim da to hoće da kaže Bebop.

Pa nije čudno što ona želi muškarca za prijatelja, ali on želi njoj da ga uturi! Veruj mi, poznajem te muške svinje!

Pa nije čudno što ona želi muškarca za prijatelja, ali on želi njoj da ga uturi! Veruj mi, poznajem te muške svinje!

Pa nije čudno što ona želi muškarca za prijatelja, ali on želi njoj da ga uturi! Veruj mi, poznajem te muške svinje!

Dragi bebo, da li ti želiš dimaš sekuskualni odnos sa nekim od svojih poznanika (muških) sa kojima si drug tj. sa nekima koji si najbolji prijatelj?

Какво је сад то питање. Јел ти ја личим на бисексуалца?

Nije problem da ima prijatelja, nego je problem kad joj je to dečko koji je ne jebe. To nije u redu. Ako ćeš da se žališ nekom ili jadaš, imaš za to drugarice i dečka. A sa mnom možeš da se zajebavaš, da pijemo ili šta god. Mislim da to hoće da kaže Bebop.

+10000000000000000