Prijava

Женама прија пажња, а и сазнање да је толико пожељна да другар шени око ње ко кученце, иако не добија ништа конкретно заузврат. А и шта фали имати резервног јебеча за сваки случај (мада га ретко која искористи). А он се мученик нада, то ти је типичан пример зонаша (напомена: да, рекламирам се, моја је дефиниција).

To nije u redu. Ako ćeš da se žališ nekom ili jadaš, imaš za to drugarice i dečka.

Nači ja sad više ne merem da se jadan najboljem prijatelju jer će pomisliti da hoće da se trpamo? Meni je najbolji prijatelj muško, a ne trebca, šta sad?

Nači ja sad više ne merem da se jadan najboljem prijatelju jer će pomisliti da hoće da se trpamo?

ОБЈАСНИТЕ СЕЛЕНИ, ЈА ИДЕМ МАСТУРБИРАМ

Јеси ти тај који је јебе или онај који је слуша?

Da je onaj koji jebe, mislim da se ne bi žalio.

Лол, људи, постови не морају увек да се односе на нечије тренутно лично социјално стање. Ја нит јебем, нит слушам.........тренутно.......

Ја нит јебем, нит слушам.........тренутно.......

Tako je i najbolje. Pravda za drkanje, jebanje je precenjeno :)

imah oba,ništa nije problem,kompromisi su problem.niko tu ne treba da profitira,treba iskreno da bude.kad delite da delite svet,a ne igricu,neurozu,ili kaj već.

Đrna mudro zbori.

Đrna ♥

sele,ja mogu da se sprdam,ali znam kaj je deliti svet bejbe moj ♥

не знам, ја не верујем у искрена мушко женска пријатељства

али шта ја знам, ја немам жеснко друштво
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/252/262/89e.gif

А шта ако вам кажем да је искреност прецењена и егоистична
http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/009/889/Morpheus2.jpg

ako je iskrenost precenjena onda će maske zavladati,pa ti živi košmar.kome je bolje u matriksu,neka ga.

Да само знате какву сам ја врхунску пичку слушао једно време. Јадала ми се некад по читаву ноћ, о да...

Bolje da ti se vrh pičke jadaju, nego da nemaš ni kontakta sa vrh pičkama. lolo

И онда заплачемо у исто време и ја пролијем сузе по њеној коси и лицу.

Muško žensko prijateljstvo ? Tja, što kaže moj profesor, ovi s kurcom samo "primakni se pike, odmakni se sike" dok devojane gledaju da što udobnije smjeste svoje znojavo dupe u vreću s parama. Ja više ne vjerujem u da muško ženska prijateljstva, narod puno gleda "Friends" i te zajebancije, sve je to zabluda.

SVE 'E TO ILUZI'A !

Riba koja se jebe sa tobom može da te zna par sati ili dana, a može i da te ne zna.
A prijatelja (dotičnog slušatelja) zna godinama i imaju već neki odnos poverenja i (šatro) poznavanja kroz duži staž druženja. Ovom prvom će da daje pičke, ovom drugom će da daje tajne, jer ovom drugom veruje da to neće širiti, a ovaj prvi i da hoće ne može jer mu ih nije ni rekla.
A naravno da neće nekom tamo da kaže da je prvi put džarala čku još u osnovnoj, ili da joj je Tvajlajt omiljeni film ili tako nešto kompromitujuće što bi joj srozalo "reputaciju" kuloće međ ostatkom ljudi. Dok ovaj prvi (kojem daje čke) mož da priča kome hoće da je jebe jer to nije sramota da se zna.

Морам овде само још једном да изразим своје неразумевање претераног пљувања Твајлајта. Секс и град, Трачара и још неки бисери заслужују барем исто толико пљувања, а сви се ухватили за Твајлајт.

Иначе, верујем у мушко-женска пријатељства.

Kakav danak neiskustvu...