Prijava

http://www.imdb.com/title/tt0206512/?ref_=nv_sr_1
ovaj crtani dobija totalno nove dimenzije kad si navaren
1999-vecnosti nek traje

negde 2456. ce smoriti i ukinuti ga,pa ce izvaliti da ipak mora tu biti,vratiti ga opet,pa proglasiti vecnom crtanom serijom

kad izlazi 3. epizoda farga?

FARGO UNIŠTAVA!!! Tek što su se slegli utisci nakon bolesnog performansa Mekonahija, Bili Bob dodatno pojasnio neke stvari!

Jebo me Fargo u dupe kad nisam sacekao da se snimi cela sezona, pa da odgledam sve kao covek. Stvarno odlicna serija.

Kraj treće epizode je jebeno nestvaran!

ja jos nisam skinuo necu da odgledam za 1 dan sve sto izaslo pa da cekam opaa

odgledah 3. ep.
odlicna serija
svaka od 3 epizode su bolje od filma ,,fargo,, koji prilicno objasnjava

Jebo me Fargo u dupe kad nisam sacekao da se snimi cela sezona, pa da odgledam sve kao covek. Stvarno odlicna serija.

meni dodje da prespavam do fazon 2019. i skinem sve sezone lolo

kako se zove onaj kraljevski crtani sa svemirskim lavovima tigrovima iz svemira, fazon svako ima svog sajber peta i onda se kidaju sa zlim likom koji podseća na ledenog iz betmena i njegovom zlom babom vešticom pomagačicom... bio il na hepiju il na kanalu d pomagajte

hahahahha dal si se toga setio hahaha i mene sad zanima

ФАРГО ЈЕБЕ!

bilo ih je 5-6 cini mi se ,i bili su kao kamene statue i onda ozive i lete pa se rokaju samo se to secam

pa to brate njih 5 i imali su veliki svemirski brod a onaj zli batica je imao dojajni zli brod sa mrtvačkom glavom umesto komandnog tornja. toliko želim da ga nađem a guglao sam i kucao na ju tjubu ne veruješ koje kombinacije, bukvalno ko šomi gore i ništa ne izlazi.
moraćemo da sačekamo nekog sektaša odavde koji zna svaki crtani napravljen u poslednjih 30 godina napamet.

to leri,iz 1984 jebote,mislim da sam ja gledao novije epizode