Prijava

свашта се прича, и ја сам чуо.

Voleo bi neko da napiše što je gledao
Proviron stop

bohore pls

ovu sam zaboravila isto od novijih
http://www.imdb.com/title/tt4158110/

Ta nije loša uopšte. Ali zasad samo 1 sezona.

Evo u julu izlazi druga sezona, mada ću ja možda da pogledam opet prvu pre gledanja druge.

Nije lepo što si sad ovo poslao Rađ, otići ću na počinak uznemirena jer sam opet ugledala lice Milerovo. Ventvorte, Ventvorte...gej znači, je l' moralo tako? :(

Bohore, ne znam da li troluješ, ali odgledaj Fargo, prebija.

EDIT: Na svašta čovjek naleti:

http://s32.postimg.org/y290r1o5x/armin.jpg

Radj tek 2017.

Živ je Skofild umro nije!

сере ми се од овога што је оживео јебале их паре, пусте паре проклете остави фамилију, ал' гледаћу јбг.

sta je ovo seltik jebote, da nisam quotovao pa dodao hahah nisam ovo ja pisao ne nene

какав је пики блајндерс, шта ради?

1. Armine, listao malo starije postove, našao, oplakao.
2. Presretač, Peaky Blinders odlična serija, skidaj. I da, jebali te Manceovi stihovi na profilu ;-)

umesto prison breaka koji je sranje bolje da naprave jos koju sezonu boardwalk empirea, zar ne armine prijatelju

Luciano, lansky, bugsy spinoff ili generalno 5 familija fazon
Preskocili su isto milion zanimljivih stvari i presli na 5. Sezonu uzeli im pare zbog got-a i u kurac

Ne mogu da prežalim što smo ostali uskraćeni za Saint Valentine's Day Massacre.

Luciano, lansky, bugsy spinoff ili generalno 5 familija fazon

Samo o Lakiju bi moglo da se napravi 5 sezona, otac org kriminala, sef svih sefova, Komisija, kurve, sifilis, zatvoreno oko, droga itd..Ma idi, pustio bih u gace, a o seriji 5 familija ne smem ni da mislim, sad mi se gleda opet Bordvok iz pocetka ali posluzice i Piki Blajndersi koji objasnjavaju jako i do samog kraja

got gowno

ja ovih dana pregledao skoro svaki klip sto ima na yt :/ sjajnih likova ima, bas preodlicna serija

pored masakra, mogli smo da vidimo i kako su to isprebijali lakija, kako je umro rotstin koji je inace bio mnogo vece glava nego u seriji (a i u seriji je glava povelika) on je naucio skoro svemu lakija i lenskog, ali ga je kocka ubila na kraju... kazu da je nosio stalno u kesu sa sobom 200k dolara sto bi danas bilo skoro 2,5 miliona
onda malo vise frenki jejla, mozda pickaranje sa al kaponeom, Castellammarese rat detaljnije, bagzi i las vegas, pa dutch schultz pa jao sta je materijala place mi se