Prijava

U prvoj sam sezoni rekao da je ovo užasna malagurština i to prilično plitka. Ipak smo mi ovde ozbiljni gledaoci i ezoterici da provalimo lako!
:češka Džankija po vilici i mazi Arminovu superdejtonac frizuru:

polako prov, biće vremena da se nalaze plothole-ovi kad se završi sezona, imaju još 4 epizode fore da razjasne neke stvari pogotovo oko tajrela?! vidim da mu svi jebu ženu pa se pitam u sebi ZAŠTO NE BI MOGLI I MI SA FORUMA BRAĆO

Al po meni su dosta lose odradjeni ti njegovi tripovi jos od prve sezone kako je tripovao mr robota koliko se secam bas ima rupa dosta

G-đa Velik je toliko omekšala da se priča da će dati pičke najugroženijima. Prvo Stevču, pa meni, a za treću žeđ se kolju Sale Snajper i Armin.

ja kad isplaniram da skinem neku seriju prvo dodjem ovde i ako vidim da je miki sosidž hvali, a botina armin van buren govori da je sranje, skidam istog trenutka

to je taj neki savršen spoj što bi rekli mladi

Pa onda se neces nagledati serija jer smo slozni ja i miki hahah je li tako majstore evo ruke

Ne kapiram čemu toliko loženje na The night of. Dobro, nije još gotova cela sezona, ali ono, za sad mi nije toliko dobra da bih mogao da kažem da je baš iskidala. Na momente da, ali u celosti ne.
Je li ko gledao The Americans i ako jeste, je li baš dobra?

inače, šta očekujete od finala? je l' mislite da su box i Fredi umešani nekako?

с обзиром да је главна прича о томе како сви приступају важном послу као роботи, раде аутоматски са циљем да се случај затвори и оптужени спакује на робију, очекујем такав неки крај. тј. не очекујем неки твист око убиства, већ неку поенту у том смислу.

Gledao sam poslednju epizodu Robota, kao i svaku dosad. Ne znam po kom je serija aspektu gora: da li gluma, scenario, premisa, plitkost, očitost, retardiran pokušaj subverzivnosti ili bezočno plagiranje Fajt klaba. Mislim, kad je Kristijan Slejter najbolje odglumio bilo gde, to govori dovoljno.

Je li ko gledao The Americans i ako jeste, je li baš dobra?

Grifine, dobri su пиндостанци, samo gledaj.

izlomih se trazeci uh proganja me od juce, sjajno odradjeno

https://www.youtube.com/watch?v=tw3PtAg7b4A

Što nisi pito, Arm, evo, ja sam znao izvođača pjesme, iako od toga nisam imao neke velike koristi xD

ne svidjaju mi se ostale verzije, pa ni originalna koliko ova

Džanki, pogle ovu teoriju:
https://www.reddit.com/r/TheNightOf/comments/4zmldz/janine_did_it_who_is_janine/
Ima i ovo posle uvodnog posta, od istog lika. Eto pročitaj komplet stranicu.

There may be a few other things that support this theory. First, this was a crime of passion. Had it been a hit ordered by Freddy, he most likely would have wanted the job done quickly and efficiently. Same with the stepfather. It seems like maybe someone walked in, saw what was going on (maybe Naz or just his clothes), and became jealous/enraged. Perhaps the true Red Herring of The Night Of is the crazy intricate plot itself causing us to over-analyze the many underlying potential motives, all the while distracting from one easily overlooked character with red hair. Andrea seemed comfortable with knives-is it too far-fetched to think that her girlfriend wasn't familiar with these games and that she wouldn't be capable of carrying out the murder? If she used the missing knife, wouldn't she know which drawer to find a knife in? Is the blood on the deer's eyes from previous instances of these two playing with knives together?

Twin Peaks-preporuka.
Ne kasnim sa gledanjem te serija nego sam nevjerovatno mlada.