Prijava

Jesi izasao sa table, ja se raspisao haha

bvdlga
http://www.imdb.com/title/tt2234222/
Kakva je Black oprhan? Jel gledao neko?

Kul serija da je pratiš sa lepšom polovinom. Dovoljno dobra za tako nešto, a nedovoljno dobro da sad uzmeš i sam da je pratiš. Ponudi devojci zajedno da gledate i taman je. Gluma je impresivna, to jedino. Nismo pogledali četvrtu sezonu još uvek, kažu da je ta najbolja. Snima se još peta i to je to.

Pa šta sad brate ako mi se gleda serija moram da nađem ribu?

Duka ja nisam hteo da ti stajem na muku ali ti svakako moras vec jednom da nadjes ribu.

Daće ti neko već, skini ti seriju samo. Evo iznajmiću ti moju na dva dana da odgledaš seriju.

Mislim da mu je lakše da odabere drugu seriju ipak ps xddd

Imam ja kurvu kod koje serem oces da je pitam kolko trazi da odgledate seriju?

E pazi našao sam ali je otišla u luksemburg da radi, znači imam ali nije ovde i kako ja sad u toj situaciji da odgledam ovu seriju

Pa gledajte na istom strimu u isto vreme i cetujte

Marko se tako ozenio xddd

Mada i prošla je tako rekla da ide na vikend u surdulicu kod svojih i nikad se meni nije vratila

Meni jedna jednom rekla da je umrla

Ja reko jel od smeha a pa duhovit sam ja imam krunu na saljivom sajtu vukajlija.com kaze ne stvarno sam umrla nemoj da mi dolazis na sahranu bas zbog duhovitosti glupo da se ljudi smeju na groblju

Ok ok sam cu se izlogovati

Lako tebi naći ribu kad imaš krunu, ja još na ordenu, u fazonu su hehe duhovit si ali nedovoljno da bi me jebao svaki dan

Ti si takoreci vikend jebac

Ono je bio odgovor za Bvdlgu, a on ide na koncert Crvene jabuke da ne bi došao na fudbal, što dalje implicira da ima devojku.

Za ove koji nemaju, neka odu prvo na koncert Crvene jabuke, pa onda skinu seriju.

Blagoja solidan papučar

The Young Pope opasno odrađena serija, lobanja Jude Law glumi Papu.

Што се Westworld-a тиче 80% сам сигуран да се цела прича дешава у два временска периода са размаком од 30 година, и да је Вилијам млађа верзија Еда Хариса.