Prijava

napokon i ja da zavrsim westworld, nisam nista gledao skoro mesec dana jbg, ali mozda i bolje sto sam poslednje 3 epizode u cugu pogledao da se sve lepo poveze
10/10 samo sir entoni hopkins i njegove scene, dijalozi, monolozi su obezbedili desetku, ostalo da ne pricam
nolan mladji genije ko burazer, kakva prica, jos kontam da nisam pohvatao dosta stvari, na drugo gledanje mislim da ce jos bolje biti

Dvije godinice do naredne sezone, aman.

vredi cekati, samo da nastave ovako

jos kontam da nisam pohvatao dosta stvari,

Ja sam skapirao ugl ovo ko beni sto je napisao ali koja je fora sa onim lavirintom sto je Ed Haris nasao na skalpu onog domacina ako lavirint nije predvidjen za njega tj nije za ljude, sta sam propustio?

ma ok te glavne stvari su nam rekli bukvalno, ali ima tu sakrivenih stvari koliko hoces sad citam po netu razne teorije..
lavirint je za domacine, put do svoje svesti ili kako vec da se prevede to, mada ne znam zasto je na skalpu bio ucrtan, simbolicno mozda, kao sto je objasnio bas bernard valjda ono da put do svesti nije piramida vec upravo lavirint, odluke dobre i lose nas priblizavaju centru ili nas bacaju o ivice, u ludilo tako je nesto rekao ako se secam bas u finalu sad

Pa to, ne razumem tu simboliku ucrtanu, cemu crtanje na skalpu hosta, videcu da iscitam na netu posle neke teorije..

pa kao lavirint je u glavi taj fazon xd

razumem to ali hostovi ne otvaraju lobanje jedni drugima, ovako simbolika je upucena ljudima, ne znam, vise nista nije bitno kada sam video ovaj spot

https://www.youtube.com/watch?v=Utbzuo7Eado

i ovog retarda sa dnevnjaka, koji trasnfer

sad citam, ne zna se zasto je tu sigurno, ima par teorija tipa da je arnold obelezio tako te prve domacine, a taj lik sto je imao na skalpu je bio prvi od 47 valjda domacina, e sad zasto, neko kaze u slucaju da steknu svest da bi tako razlikovali od ljudi mada je to slabo bas, ali mozda je i bila neka prica oko toga, ali je napustena, posto je glumac koji glumi tog lika umro, pa su jednostavno batalili jbg

може ли нека брза препорука, гледао бих нешто што ће да ме остави забезекнутим после сваке епизоде, а да није предуго, мада може и нешто дуже ако нема ништа од сезону-две.

имајте у виду да сам прескочио СВЕ, дакле ни хаус оф кардс нисам гледао, ни декстера, жицу, ништа од тих познатих серија, изузев брејкинбеда, тру детектива и вестворлда сад. добро, можда и јесам још коју, али сигурно имате нешто што ће ми се допасти на прву лопту.

листам сад имдб листу, ништа што бих гледао вечерас, па се сетим да би могла нека серија да упадне, да згулим вечерас 3-4 епизоде.

The black mirror gledaj. Svaka epizoda je za sebe a opet me je vuklo da je odgledam za dva dana. 13 epizoda ima ukupno I svaka je remek delo.

то је довољно, хвала фађо.

Aleksandre, pogledaj Peaky Blinders.

стављам обе на скидање, већ сам ставио и хаус оф кардс.

која од те две ће ме више оставити отворених уста после сваке епизоде?

можда прво одгледам блек мирор, делује луђе овако на први поглед, а краћа је.

Onaj tip serije koji vise volis da gledas, ako pitas mene i Armina onda Piki Blajnders naravno, Fadjo bi ti vrv reko blek miror..

Haha da je pitao pre desetak dana vrv bi i ja rekao da gleda peaky blinders. Jebu obe serije na svoj način. Po meni uz Fargo dve najbolje ongoing serije, jbg westworld mi nije legao nikako.

blek miror nisam gledao ali mi je u planu i bas mi izgleda kao serija koja odere svakom epizodom, a ne da gradi pa bum na kraju, tako sam i cuo, nesto slicno ko sto radi serlok, zato i ima tako malo epizoda

Nije ni meni legao westworld u drugoj polovini sezone, ne mogu reći da sam razočaran, ali... Nije mi opravdao očekivanja, kao da je prerano naišao bum i onda polako svođenje priče onako, ne ofrlje, ali malo ispod očekivanog (SPOJLER one scene pucačine i bekstva pa osvešćivanja i ipak izbora ostanka u tom boljem svetu - gotovo patetično), mada je dobra serija, sa jako dobrim momentima i kompletnom pričom, ali imam nekakav utisak da je moglo bolje.

Drugi put o tome, piki blajnders je pobedio i stavljen je na fleš već, posle toga blek miror pa haus of kards, mada je ona duža, verovatno nekom drugom prilikom.