Prijava

kako je dobar westworld, e

nešto čitam danas i razmišljam, evo jedne moje TEORIJE:

Arnold uopšte nije bio čovek, već prvi robot kojeg je Ford napravio i sa kojim je zajedno stvorio Westworld. Međutim, Arnold je vremenom postao samosvestan i krenuo da kodira ostale robote kako bi i oni postali slobodni jednog dana, zbog čega ga je Ford ubio (a priča je da se ubio sam u parku (kao i Tereza i ona druga pička što ju je Bernard ubio)). Međutim, taj kod je opstao, i kako Ford nije mogao brisanjem memorije da ga izmeni (kao ova poslednja scena sa Tandi Njuton), onda je maksimalno zakomplikovao put do samospoznaje (zbog čega se i zove lavirint, ili zbog čega recimo Dolores čuje Arnoldov glas itd.)... Razradio sam to detaljnije u glavi, ali me mrzi da sad pišem sve ovde.

A negde sam pročitao da je možda Bernard urađen po Arnoldovom liku. A Vilijam je mladi Ed Heris i to je sve više izvesno.

EDIT: e da, mislim da je sad posle onog flešbeka dolores gde ubija celo selo jasno da je ona u stvari vajat

Završio Mr. Robota 2. sezonu. Svakako vredi pogledati, ali na momente deluje baš previše pretenciozno. Inače, ne izbija mi refren iz ove jebene pesme iz glave kad god se Anđela pojavi:
https://www.youtube.com/watch?v=Wa3toP9VUrA
Sad moram da po'vatam ove epizode Vestvrlda koje nisam pogledao.

Ja gledam Black orphan, za sada mi zanimljivo, krenuo drugu sezonu.

http://www.imdb.com/title/tt2234222/

Gledate li The Young Pope?
Satra.

jel ima negde prevoda za shameless 6,7,8 ep

mislio sam na srpski.sto li je stao na petoj epizodi taj sto je krenuo da prevodi.dal da mu posaljem poruku na titlovima?mora da je nasao devojku

Pitaj ga da nije on konobar slučajno.

Нађи на prijevodi-online. Ту ако нема нема ниђе

Westworld jebe, evo prevoda

young pope najbolja serija u 2016 cini mi se.judie law extra i kao glumac i kao persona

Ima li prevoda za poslednju epizodu westworlda, ne još? Ima engleskog i slovenačkog, to sam video, neka okači neko ako može kad iskoči neki domaći.

Haha, labokv, onakav papa treba Vatikanu!

on na kraju ispade pravi svetac.videcemo sta ce da bude u drugoj sezoni verovatno ce da ima nekih problema da zadrzi kormilo rimokatolicke crkve

Не знам да ли је само са мном случај, али Вестврлд сморио некако

http://www.imdb.com/title/tt2069688/
ukoliko nekog interesuje tematika.dokumentarna serija.

au kakav kraj westworlda, oplemenio

nešto čitam danas i razmišljam, evo jedne moje TEORIJE:

Arnold uopšte nije bio čovek, već prvi robot kojeg je Ford napravio i sa kojim je zajedno stvorio Westworld. Međutim, Arnold je vremenom postao samosvestan i krenuo da kodira ostale robote kako bi i oni postali slobodni jednog dana, zbog čega ga je Ford ubio (a priča je da se ubio sam u parku (kao i Tereza i ona druga pička što ju je Bernard ubio)). Međutim, taj kod je opstao, i kako Ford nije mogao brisanjem memorije da ga izmeni (kao ova poslednja scena sa Tandi Njuton), onda je maksimalno zakomplikovao put do samospoznaje (zbog čega se i zove lavirint, ili zbog čega recimo Dolores čuje Arnoldov glas itd.)... Razradio sam to detaljnije u glavi, ali me mrzi da sad pišem sve ovde.

A negde sam pročitao da je možda Bernard urađen po Arnoldovom liku. A Vilijam je mladi Ed Heris i to je sve više izvesno.

bravo :)

Potvrđujem, Frontier preljep. Jason Momoa (Khal Drogo) ubi ljude nožom.