Prijava

Bili Bob pokidao i u Goliatu... Džejms Spejder nastavlja da objašnjava glumu u Bleklistu.

Black Mirror. Sasvim okej, sasvim.

Изгледа до јаја али биће потпуна курчина из много разлога (глумци су нам курац, сценаристи су нам такође курац), негде сам прочитао да су у фазону "правимо српске Пики Блајндерсе" па лол јебени

dobro finale taboo, ali sve u svemu razocarala serija po meni :/ cak i hardija nisam mogao ponekad da gledam kako nesto razvlaci i mumla

cak i hardija nisam mogao ponekad da gledam kako nesto razvlaci i mumla

Eh, godine su ti trebale da priznaš. :D

Bačite neke friške serije za gledanje. Mnogo ljudi je gledalo Tabu i konsenzus je "Ok je". Kakva je ova serija sa Lokijem i Hausom?

Legion jer ljubazan?

Radilo mi je lepo i odjednom se izgubio jebeni Silverlight i ne mogu nikako da pronadjem u Add-ons. Reinstalirao sam, restartovao komp i opet instalirao, i nista nisam uspeo da uradim. Zivcira ovo, resite mi ovo ako znate jebem ti HBO krvavi

http://i.imgur.com/ceQbBrf.png

Ne znam da li sam se istripovao ali čini mi se da u zadnjoj epizodi black sailsa jedan crnac što se sa džonom silverom bori protiv španskih cigana nosi šajkaču.

Sleepy Hollow dobar, muzika odlična

labokv
jel se popeo broj pedera u seriji black sails u poslednjoj sezoni?dal je jos neko postao gej ili probao da bude

Nije, ono je jedina pederska scena. Kida serija, nemoj srati. Gledao sam i Spartacusa i Gejmotrona gde sve vrvi od pederluka, ali ona scena u Black sails-u je baš nekako bila šokantna, iako su se samo poljubili. Malo je falilo da prestanem da gledam ali nisam zažalio što sam nastavio.

Gledam The Young pope, zanimljivo je za sad. Inače, odavde više nikakve savete ne slušam otkad ste rekli da su The Night of i Taboo dobre serije, žali Bože našta sam ja vreme gubio. Mada i Westworld je tu negde sa njima.

Westworld ima potencijal da bude najjača serija ikada

Po kvalitetu pocevsi od najbolje

Westworld-The Night of-Young Pope-Taboo realno, iako gotivim Hardija.

U drugoj ligi su

Zikina dinastija-Sindjelici-Gejm of throns-Vojna akademija

Od svih domacih serija devedesetih, Srecni ljudi su mi oduvek imali poseban smek

http://www.imdb.com/title/tt0105946/

Ovo je toliko KVLT da je strasno, muzika, atmosfera, plot, glumci, sve je na mestu.

Awwwww, ♥♥♥ Babylon 5 ♥♥♥ !!!

Ima li neko predlog za seriju na nemačkom