Prijava

niko ne prijavljuje da je poceo sol opet jebem vas
https://rarbg.to/torrent/xbfk65g

Kakav je ovaj "The Exorcist" nešto sam samo pročitao da je kao direktan nastavak (to jest kao 30ak/40ak godina nakon radnje) filma ?

Fina lobanja Britanac glumi popa. Valja gledati, ali ne očekuj spektakl.

gledao sam legion do 6 ep dalje nisam mogao, previse fantaziranja.meni je bolja expanse samo sto se stalno pominju imena a ja nisam zapamtio ni jedno tako da ne znam ko sta radi u toj seriji.tesko mi je da pratim topk radnje kad sve zavisi od imena tj kad su imena kljucna za razumevanje

Valja li kurcu 13 reasons why?

Au sta je Abs napravila Reju lol

е, скаузер, немој.

ја одгледао ове две епизоде призон брејка на тв-у, стек'о сам утисак да само имају жељу да још експлоатишу ту причу, цеђење суве дреновине, та нека прича. опет је заглавио у затвор јадничак, убацили ИСИС у причу да привуку још доконих американаца на ту карту национализма, јер је увек лепо гледати како американац јебе терористу (ако си американац гледалац, је ли), апсолутно све у круг после оволико година, ове две епизоде су баш онако крш рекао бих, мада се као мало закувало на крају друге епизоде, али зна се крај сезоне, све ће то мајкл да разјебе, исис цео и све и да буде са својим батом и оном докторком, јасна ствар.

Scouser
Au sta je Abs napravila Reju lol

Haha Skauz, jesi je zavolio na prvu?

Najjaca serija

aleksandre nisam rekao sta mu je napravila xD

Ma de sam je zavoleo celt, nervira me od pocetka ali IPAK IPAK pokazala je da ima muda ( i dobro glumi zena moram priznati) tako da sad vec moram reci respect woman, respect , solidno se zahuktava ranja u drugoj sezoni, Miki poludjeo kao sto je ps rekao, kidanje

Smara me sto ne mogu da pisem nista zbog spojlera :(

Otvorite temu, pisite u naslovu PAZNJA SPOJLERI i rokajte

posle igranja fibonacija jedan od boljih predloga autora PuppetMaster

A pokretanje peticije za nezawisnu Vojvodinu? xd

A ne moze sve biti idealno...papeta zgotovis pa shvatis da je dotas, dukku zgotivis pa se ispostavi da je iz valjeva, armina oces da usvojis ispostavi se da radi za kladzu i pritom je musliman iz sjenice...jbg :(

AHAHAH

musliman iz sjenice

ovo je fora neka jel :)

A pokretanje peticije za nezawisnu Vojvodinu? xd

Nisam video ali samo jos jedan ogromni + druze

Nije fora admir se zove i prodaje dojave na fejsu