Prijava

cak i da je tako to ne mijenja nista druze

дајте неки сајт са онлајн хд серијама, јебе ми се за превод само да кида слика тј. бар 720п... плс

и јел ово безбедно шта је овај даунлуд?

https://popcorn-time.to/windows.html

едит: скинуо сам ово и каже YOU ARE BEING MONITORED, скини неки курац да не могу те нађу.

капирам да је то само за америку и земље првог света, ми смо лагани јел да?

хвала схоми друје, али јел могуће да треба да одгледам оволико клипова......

и једно питање, кад оћу да скинем кодија за виндоус, нуди ми инсталер у релеасе и иналер у нигхтлу? шта је то

едит: и да ли ту има старих серија или само лајв ти ви и актуелно?

Ma samo skontaj kako da instaliraš addon, nije komplikovano. Skini exodus addon, instaliraj i možeš da nadješ bukvalno koju god seriju ili film želiš, i to uglavnom u 1080p.

Scouser
odgledao sam rej donovana

Sad skidaj Banshee, biće to dobar prelaz.

Kako odgledao brt, jel ne snimaju i dalje?

On misli da je odgledao iks de

Aha, ja se bas smorio sto bezveze cekam

Evo Abi mi se javila sa snimanja, kaže prenesi vrelu pusitzu za Skauza

celt odgledao sam trailer za ovaj banshee, nije ovo za mene definitivno, hvala na prijedoru ali propusticu ovaj put.

ps odgledao sam drugu sezonu, bas sam skoro pisao da sam je zapoceo. Lepo, lepo, svaka epizoda je bila zanimljiva na svoj nacin, moram priznati da je Rej sa glumom odusevljava sve vise i vise, pored standardnog Mikija. Nema sta da se ceka, skidam danas trecu sezonu i idemoo radimooo

Ni ja nisam gledao trecu jos, necu. Cekam da snime i kraj pa da gemblamo

Aj kazi sad da nije u rangu sa bordvokom?

Kad ce da snime kraj, mogu ja da gledam nesto drugo u medjuvremenu nije frka, mozemo posle da otvorilo temu REJ DONOVAN KVARISA pa da komentarisemo na miru

Pa evo ovako, Boardwalk je Majkl Dzordan a Rej je Kobi Brajant, moze?;)