Prijava

Seltice kad je kraj reja donovana?

Poceo sam petu sezonu uhh jes da nema copavih zmajeva al kida

Pseto, na stranici Showtimea piše vako

OFFICIAL STATUS

As of August 29, 2017, Ray Donovan has not been cancelled or renewed for a sixth season. Stay tuned for further updates.

EDIT: I počni da gledaš epizodu po epizodu, ja ne hrčkujem dobre serije xD

Ne kapiram ja sta to znaci brt oce biti sesta sezona ili nece?

Još nije ni otkazana ni obnovljena, tj. još neće da kažu.

A kako se zavrsila peta sezona, jel moze to da bude kraj? Naravno odgovori mi samo na drugi deo piranja ako mi odgovoris na prvi zaklacu te xd

Nije se još završila 5 sezona, sudeći po dešavanjima može ići u oba pravca.

Ima i nju da mrcvare i razvlace i samo ce da useru sve

Neće, vjeruj mi. Uostalom, gledaj ep. po ep. kako sam ti i rekao. Ja dobre serije ne hrčkujem, samo one koje su gotove pa imaju par sezona ili ove Netflixove, kad izbaci cijelu sezonu odjednom.

Necu brate stici cu ih pa cu se iznervirati a ako ih ne stignem za godinu dana(koliko ce sigurno jos da traje) onda bolje da ne gledam jer rokam po 3 dnevno kad gledam

Danas kreće Narcos S03. Njam, njam, serije o drozi.

Master of none 2 sezona velika preporuka. Ne toliko komicno, koliko toplo i kvalitetno odradjeno.

da li je nova sezona narcosa o kolumbijskoj mafiji posle eskobara ili neko sudsko smaranje?

http://www.imdb.com/title/tt2707408/episodes?year=2017&ref_=tt_eps_yr_2017 HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAH pa cela sezona narkosa od 10 epizoda je pocela i zavrsila se u jednom danu jebenom,1. septembra

Olaniče nova sezona Narkosa je valjda o Kali kartelu.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155818784809551&id=38372954550
Majmun Currensy i ovi moroni sa DatPiffa mi spojlovali treću sezonu Narcosa. Jebem im se sa sestrama. Odma sam pobrisao sve mikstejpove što imam od onog idiota.

dobri su narkosi, ona pucacina u frizerskom salonu mi se svidela.sad gledam cetvrtu ep.javi cu o cemu se radi

dajte neku dobru seriju za odgledati

Prijatelji (Friends)

Shomy23, pogledaj ovo, s02 počinje krajem mjeseca, fina priča.