Prijava

makar mi do ramena bio.
optimista sam ja, nema veze

Od mene nije teško biti viši, tako da tih problema nemam:)

koliko si visoka, azdajo?

a kaži jel nije tripčina poterati pičku višu za glavu od tebe? Ima jedna prepička viša je od mene za 10 centi sigurno, poprilično se ložim na nju, prišla mi je jednom pijana... mada nebitno to sad, nego moćno izgleda, mali nabijen lik i mršavija riba viša od njega http://talldatingrelationship.files.wordpress.com/2013/06/various-celebrities-tall-women-short-men-10132011-12-675x900.jpg

pa kako ona da se oseca sigurno pored njega? kako ce ovaj jason da je zastiti od bilo koga kad je toliki?

znam jednog decka, on je 165cm mozda malo vise, lik mrzi sve ribe koje su preko 161cm, bukvalno ih prezire vise nego KKK camuge haha

mojom nekom logikom pre će se žensko osećati sigurnom pored Džejsona koji je 175 nego pored Pitera Krauča koji je 202

A i žena ne treba da bude visoka, 175 gornja granica,

kaži lepo da se pališ na minjete, izadži is senke. Visoke đevojke netrebate biti visoke, nov zakon izlazi uskoro.

male, plave i guzate <3

Bio jednom jedan Austrijanac, nikakve građe, 173 visok, ubio 43 miliona ljudi, otrpilike.

mojom nekom logikom pre će se žensko osećati sigurnom pored Džejsona koji je 175 nego pored Pitera Krauča koji je 202

U pravu si,i ja bih se osećao nesigurno i plašio se ribe koja je visoka dva metra.

kupite zeca pa čuvajte ili tako nekog hrčka, bodljikavo prasence. Mala žena-bodljikavo prase ja nevidim bitniju razliku.

Bodljikavo prase, ili žena sa bodljama po leđima, razlika je minorna.

Mojne se vređamo krpo, bodljikava prasad su izuzetno kočoperna stvorenjca!

ja volim visoke devojke, bas tako sto kazete konjaste i kobilaste.....180cm...

ustvari nemam nikakav poseban tip, to mi je kretenski kad neko voli samo plavuse, visoke sa zelenim ocima....glupost...jedino ne volim male, a debele ili visoke, a debele

mala žena od velike sladja

kakva je picka ova stetamova hantington vajtli, savrsena znaci, jeste on jebac i sve ,ali 20 i kusur godina jebote svaka cast

ajde kao da ne znamo da 85% zena bi bile sa bilo kim ako ima dovoljno novca...to im je u krvi

a kaži jel nije tripčina poterati pičku višu za glavu od tebe

вјероватно јесте, ал ђе да нађем рибу од 2,15? :)

sto volim ove likove sto kao onako izokola oce da stave do znanja da su 2 metra....

kao nemam ja nista protiv visokih devojaka, al rektko je koja vislja od mene jer sam 197cm....i onda ide i svaki minut proverava PVT dal mu je neka nesto poslala