Prijava

moglo bi se u cvarke istopiti

bil ti jeo cvarke od debele

luj viton maramaom pokriva 3 kila sala na vratu

e ljudi ovako, sumnjao sam potajno da postoji ovakva pojava ali nikad nije bilo dokazano tako nešto, možda ovo nikome nikad nije bilo ni na kraj pameti ali: sinoć je jedna devojka, jako lepa, priznala da ima manjak samopouzdanja zbog svoje visine. Visoka je oko 182 eto po mojoj nekoj proceni, ugl poenta, ono što sam rekao pre par dana na ovoj temi

A i žena ne treba da bude visoka, 175 gornja granica, 165-170 idealno. Mislim da više treba da se brinu visoke žene što su visoke toliko nego niski muškraci što su niski.

Postoje i žene koje pate od visine, verovali ili ne, ja sam na to odavno sumnjao

Lolek, sa svojih 1.78, uglavnom najviše volim ribe od 1.67-1.68, do 1.8m. Bio sam i sa nešto višim, a vala i sa nižim od toga. Tipa, pokrio sam raspon od nekih 1.57 do 1.84 recimo (nisam jebo 1.84, smuvavali smo se i vatali, ne više od toga).
Suštinski, više od toga mi se i ne sviđa, a što se nižeg tiče, premalo je. Jebem li ga. Druga stvar, najviše volim opseg 1.7-1.75m.

Al, što se žena tiče, mnogo mi više ulogu od visine igra građa. Ne volim čak ni "punije". Ajd ono kao može se desiti da se pijan povatam sa ribom koja na, lupiću, 1.7 ima 65 kila, ali jako, jako retko. Jbg, ložim se na skinny girl fazon, i nisam legao u životu sa devojkom koja ima više od 55kg, ako izuzmemo prvu ribu koja ne znam koliko je imala (bila oko 1.7 i max do 60kg).
Ne kažem da ne može da se desi, samo, njah, nije mi to to.

Dakle, manekenska građa, kosa plava ili crna (ne smeđa, smeđa nekako smara), oko 1.70-1.75, i na tu visinu 53-55kg recimo bi bio moj ideal i nešto na šta se opako ložim, i sa čim najčešće izlazim.

Nema tu nekog kompleksa, jebiga, samo mi izgledamo do jaja zajedno. I sa takvim ribama i imam najviše uspeha nekim čudom.

Ovo, viša riba, niži muškarac ne idu zajedno je proseravanje i zapravo samo kompleks i jednih i drugih. Mož imati preferencije, ali ima mnogo riba kojima bih oprostio i 1.9 lolo.

Ono što instinktivno pravi problem ženama jeste da lik bude niži od njih i da premršav, kontam. Kao krajnje optimalno đembela osoba od 84 kila nemam tih problema. I da, realno sam licemerština što kao ipak malo overvejt osoba ne jurim krupnije ribe, al' jbg, šta ću. lolo

Sasvim solidan post za 4:45 posle ponoći, možda uđe i u anale

Ja sam na beogradskom aerodromu Nikola Tesla trenutno, siguran sam da bi ti se svidela službenica na ulazu u pasošku kontrolu

Ja vec 10min pokusavam da izvalim dal je pisao ili kopirao

Pisao je, vidi se snaga ličnosti u ovom tekstu.

Lolek, sa svojih 1.78, uglavnom najviše volim ribe od 1.67-1.68, do 1.8m

Druga stvar, najviše volim opseg 1.7-1.75m.

Ovo me jos vise buni. Tj ne buni me nego kako ih meri po ulici to me bas kopka

Kolko sam se davio dok sam ovo čitao. Sam post je okej, remeovski, ali ono kasnije je genijalno. Jebe Remea što je brzo neko odgovorio i nije mogao ni brisati ni editovati. Gramatički je post veoma tačan, što znači da je pisao trezan. I tako trezan je odustao od editovanja i ostavio je eskapizam "vukajlija" da bi uneo dozu sprdnje u ono što je iskren i ozbiljan post, ali jednostavno ne ide. Da je obrisao, ne bi išlo, ipak je on prekaljeni vukajlijaš i zna da od toga može biti samo gore. Ali:

Ovo me jos vise buni. Tj ne buni me nego kako ih meri po ulici to me bas kopka

HAHAHA!

Elem, blejao sam skoro s Remeom. On je bio u starkama koje nemaju platformu i na njegovu visinu od 176-7 bi se reklo da je nizak lik. Ja sam bio u cipelama koje dodaju možda inč, još sam 187. Nisam ga jebo, ali me je gledao pohotno.

Hahahaha odakle tebi 187

hahahahahahaha a jebi se. nikad neće da dosadi

187 nikada nećeš znati štaću tebi značiti

SokOdZove
187 nikada nećeš znati štaću tebi značiti

Haha, super

Tipa, pokrio sam raspon od nekih 1.57 do 1.84

Isto sto kazu ovi, kako cenis visinu, kao vucic kad je rekao ima 9470 ljudi na protestu xd
Nego, sto sam citirao, ne mozes smatrati da si bio s ribom ako ima 1.57 sanse nema, ne mozes je gledati kao ribu, osim ako ste imali po 13, i vatali se u saragama VI-5 kad ste se vracali s ekskurzije.

što je riba manja deluje da je meni veći

to mi drug rekao ne treba to meni ič

Ja nemam problem s višim ribama.

Da imam, nikad ne bih jebo.

Istina.

E a ovo 157 haha jebem ti nemam predstavu kolko je to malo al deluje da moze da mi pusi a da se ne saginje xd jednom sam jebo jednu bas malu ona tripovala da je kajli minok ja je vrteo na kurcu ko ono loptu kad zavrtis na prstu pa udaras sa strane da nastavi da se vrti kad pocne da usporava