Prijava

Mislim u svakom slucaju legne pupak na pupak pa i nije toliko bitno ali znam zasto reme, prov i agilni gotive ribe u starkama a ne one napucane sa stiklama xd

Lolo, koliko mi bilo maestralno dosadno. Odokativno Pseto.
Ej, štikla je predivna stvar, aj pali hahah

ne mozes smatrati da si bio s ribom ako ima 1.57 sanse nema, ne mozes je gledati kao ribu

Tehnicki, imas maestralno dobrih picaka te visine. Spinerke brt. Ne budi nub.

A nije ti bilo cudno ps kako im merim kilazu na ulici lolo?

ja da sam žensko gadio bih se niskih momaka, samo kazem...

kad kazem niskih mislim ispod 190cm

Ono, ako imaš pare jebeš ko konj svuda i na sve strane, ako nemaš džaba jbg... ne samo kod nas, generalno u svetu od vremena pa do sad. Osim ako baš nisi Apolon slepac, što se budimo realni nikad ne dešava. Bolna istina.

Ja kad pozelim da sam visi samo se setim Deni DeVita koji izgleda kao dzak cementa na kome je neko nacrtao lice vostanom bojicom, a i te visine je, a coveka toliko boli kurac za sve, zraci harizmom. Bog.

brt, uporedjuješ sebe, rabina šlomu, lika sa humorističnog sajta vukajlija.com sa deni devitom, si realan

ALI JA BAR NISAM VISOK METAR I PO LOL

prednost malih zena: malu zenu mozes da nataknes na kurac i nosas, dok tako ona stoji da nastavis da obavljas sve vrste dnevnih poslova, odes na pijac odes na fakultet odes na sony play station ,pa cak mozes i da muvas i jebes picke dok ti je ona na kurcu nataknuta.
sta mislite o ovome ima li predloga

moze, evo ne smetas mi uopste tokom obavljanja aktivnosti, ahahah sketch

Ljudi ispod 1,9m treba da traze odstetu od roditelja.
Psetov ortak 2007. godine gospodnje

Da bi imali da plate deci xd

Ali je istina i ovo sto bombas kaze, vecina ljudi je neke prosecne lepote i gradje neko ima ovo neko ima ono ali prosecan plus brdo para jednako je mnogo jebanja. Ako se u jednacinu ubaci i decacki sarm, muda veprova i cz u kaseti njemackog auta onda jebanje tezi beskonacnosti

Ili makar polo službeni da bude sam u jednačini xddd

Sta se smejes ide polo ko lud hahaha se secas kad je pricao kako ide?

A reci iscimas picke neke i kao kupis ih i stajes ispred a ono preko celog pola slika cajne kobasice i pise zlatiborac hahahahaha