Prijava

Напишите овде ваша искуства са банкама, по питању кредита. Где сте најбоље а где најгоре прошли. Генерално, Ваше мишљење и савети другима....

Да ли се ради о стамбеном, кеш или за аутомобил...

Нигде не треба узимати кредит ако не мора!

Најгоре искуство ми је са Рајфајзен банком. На срећу предомислила сам се и нисам узела кредит.

Иначе не волим кредите којима се не зна рата. Због тога се држим поштанске штедионице која ми да листинг и знам увек колико ког месаца плаћам.

Хвала Маро.

идемо даље...

Meni je neko rekao da je najpovoljniji u "PRO CREDIT" banci (mislim da se tako piše) al sam ,hvala Bogu, uspeo da pozajmim lovu pa vraćam bez kamate...
Živeli tata i mama...;-)

Meni je dosta dobro iskustvo bilo u AIK banci, a katastrofalno bezobrazno u Intesi i Rajzenfajzenu!

A u npr komercijalnoj su malo suntavi, moras da platis taksu cak i kad svoje pare podizes sa stednje, tako da sad cekam da nekad ukinu tu taksu pa da podignem SVOJE parice i oteram ih u persun!

Не треба дизати кредит.

А можда и треба.

Miro kredit i Miro rajzen

Kod zelenasa najbolje

Kod jevreja direkt. Mnogo manje kamate nego u bankama a sve im osigurano, pa se ne ljute mnogo ako ne vratis.

kod mene
ja sam zelenaš

Daj gde su ti jevreji da pozajmim stotine hiljada miliona maraka?

Nemqckih maraka necu valjda one bosanske

haha..somi dok je napisao ovaj post neki mali decak je mogao da stase od malog decaka do coveka koji brije mustace i bradu vec..

Treba li ti jos onih 800e?

BANCA INTESA je po meni stvarno povoljna i daje dobre stvari.
E sada što se kredita tiče, nisu baš nešto.

Brate uzmeš 10 evra i staviš na kvotu 80 : D

niko se nije usrecio od kredita