Prijava

Dajte neke fore za muvanje devojaka/momaka. Zanimljive pošalice i šale. Vaši najbolji upadi. Otkrite nam svoje tajne.

то не постоји.

E ćao imaš li cigaretu?
Nemam imam, ali imam sat.
Pa kako mogu da pušim sat?!
Pa ne moraš sat, možeš pola sata.

priđeš devojci i kažeš joj ''e ćuti ćuti čekaj''..i ona kad se ućuti i skoncetriše ti prdneš sve snage

Ovo što kaže Coa.
Ono, ako si šmeker kao ja, ona će sama da priđe i da se skine, a ako nisi šmeker, npr. kao što Coa nije, onda ima da praviš picu u obliku srca. lololo
Odgledaj klip u kom Kristijan Golubović priča o tome i sve će da ti bude jasno. :D

jel ti tata terorista he he?

priđeš devojci i kažeš joj ''e ćuti ćuti čekaj''..i ona kad se ućuti i skoncetriše ti prdneš sve snage

hahaha to sigurno upali svaki put :D

ја бараба ааа а ти вилаа мхм

Јаб тебе јебо. Оћеш ли ?

Gurni je u baru, pa joj pomozi da ustane iz nje. Evo, već tri godine volim lika koji mi je to učinio... A, sama nemam neki savet za muvanje, jer ja kad munem, to obično biva u rebra i nenadano...

n!n@ jel' to anđeo neki sleteo hehehe
gde su ti krila anđele hehe ???

Odeš u oktobru 2 na fakultet.Proceniš koja je pička najnervoznija.Priđeš joj i pitaš dal je naučila neku random oblast kad ti kaže da baš to ne zna ti kažeš "Ni ja aj se jebemo"

Najbolja fora za muvanje je da kupis mercedesa CLS novu klasu, 2011 godiste i mladje.

S tim forama ni moju baba Leposavu ne biste smuvali (štaviše, ona je tvrd ora'). Al' najbolja je da budete takvi kreteni i kretenke kakvi jeste, pa ako vas oće, oće. Ako jok, postoje špijunske agencije, za one bez love, fantomke, žbunovi i mračna mesta... Šta znate, možda je baš to loži. Poenta je da budete prirodni i koristite dezodorans.