Prijava

Da li neko zna koja je to prva defka ikada napisana na ovom sajtu?

зна ли неко ко је први банован човек на сајту?
добро, не знамо првог, ал' знамо ко је последњи, лолчић.

ko je poslao prvi pvt na sajtu? kome?

Koji je prvi post na forumu?
Ko je prvi napisao poruku na cetu? Kome?
Ko je prvi moderator?
A prvi ktitor?

зна ли неко ко је први банован човек на сајту?

Bora Tandrljača, zbog njega je banovanje i izmišljeno! :-)

Ko je prvi moderator?

Kaizen

A prvi ktitor?

Чрча, мулуца и сос.

Ko je prvi moderator?
Kaizen

Kaizen je administrator (valja), mislio sam koga je 1. kaizen postavio da sredjuje sajt dok on muva devojke iz Panceva na foru "e mala, ako podjes sa mnom, odabracu ti defku, znas, ja sam gospodar Vukajlije"...

mada vjerovatno je surovi kaizen, tako da eto odgovor i ko je prvi dupli nalog :D

Ko je prvi moderator?

09/04/2007 - Surovi, prvi moderator na Vukajliji

Ko je prvi poceo sa JEBANJEM? I ko je poceo lolokanje?

Ja sam prvi po broju definicina na groblju. Samo da spomenem.

Ja mislim da sam ja imao prvu odabranu definiciju kada se sajt promjenio, ali je skinuta poslije 10 minuta meščini, znam da sam je napisao čim se sajt normalizovao i odma mi je neko odabrao vjerovatno da vidi šta znači ta štikla. :)

Miloše, možda ću odvaliti, neko na četu reče da je Laki prvi počeo sa JA JEBEM, mada ja sam Koštunica na ovom sajtu što se tiče tih ličnopersonalnohistoriantolodži informacija, tako da i nisam neka referenca. ;-)

Prvi ko je nešto zaradio i u finansijskom plusu je od Vukajlije(računam u to i vlasnika sajta). :-))

http://vukajlija.com/recnik/autori/244498

kurde on je prodao i dusu, ne samo nalog .

kurde on je prodao i dusu, ne samo nalog .

On je meni idol, kao pokretač novih tendencija na društvenim mrežama interneta, a ti kako hoćeš.

Ukoliko možeš da prodaš neki profil na kome je lakše doći do lajka nego na nekom drugom, onda to automatski znači da taj lajk ima neku finansijsku vrednost, a ne samo virtuelnu, zar ne?
Mislim da bi Mark Cukerberg, da ima pomenutog člana u svom razvojnom timu Facebook-a, brzo krenuo sa time da prodaje lajkove, pa kupiš recimo 2000 lajkova i stavljaš ih sam sebi gde ti to želiš.
Deonice kompanije Facebook bi skočile makar x2, garant. I ne zajebavam se ni malo.

Mislim da je prvi sa lolokanje počeo Cara.

Prvi je sa lolo počeo Surovi na četu, samo što je Cara to digo na jedan viši nivo i "komercijalizovao" :)

Sa JEBANJEM su prvi počeli L@ki i Kika boy, koliko se sećam.