Prijava

Zanima me odnos datih pluseva/minusa najvećeg hejtera na sajtu, nebitno ko je.

Najveći hejter je Ciklon, dao 100 000 minusa. lololo

Njemu je to u opisu radnog mesta... :)
Mislio sam na nekog hejtera entuzijastu, koji hejtuje samo zato što to voli?

ako gledaš ukupan broj minusa onda ima zyclon, nekih 90 000. A teško je naći ko je dao puno više minusa od pluseva, ja sam npr dao 12 000 više minusa od pluseva...

I ko je poceo lolokanje?

Ма лолокање није зачето на вукајлији, старо је колко и интернет. лоло

Овако је све почело, крајње стидљиво а онда бескомпромисно инаџијски!1
http://vukajlija.com/forum/teme/3409-koitus

Za mene kažu da sam najbrži komentator vukajlije.

Moj odnos je sledeći:
pozitivni glasovi - 91080
negativni glasovi - 88551

Time sam ujedno član koji je podelio najveći broj ocena na sav sadržaj na sajtu. Broj negativnih je toliki ponajviše zbog postera.

Što se tiče ukupnog broja datih pozitivnih ocena, mislim da barem 3 člana imaju preko sto hiljada datih pluseva. Što se negativnih tiče, to zaista ne znam.

Što se negativnih tiče, mora se sabrati ukupan učinak jednog člana koji je sa devet (9!) naloga podelio više minusa nego Zyclon i ja zajedno :)

Misliš most iluzija thinker? :)

Koji autor ima najviše duplaka?

Je li to Most?

Kada su ga banovali napisaše da ih ima 9.

mala maca - Fridriha ima 50, s tim da se jedan ne zove Fridrih nego neko ime koje se odnosi na mene (a plus i originalni nalog, samo me mrzi da ga tražim) :)

Има их само дваес' на овој листи, можда је прескакао бројеве да би добио на кредибилитету. хДД
Верујем да има горих и од њега, ал се ћути. х)

nije preskakao, lista ne može više da prikaže, veruj na reč - ja ga pratio od prvog, a banovao barem 10 u okviru igre "Pronađi Fridriha pre nego što postavi defku" :)

I još me zanima ko je najstariji moderator ovdje. Eto!