Prijava

Па кад не знате, одговор је врло јасан: Док су српске мајке 500 година јебали Османлије од којих је цела Јевропа дрхтала, хрватске мајке су 800 година јебали Мађари чије је највеће цивилизацијско достигнуће стављање алеве паприке у гулаш. Е сад, кад су их јебали ем дуже ем неквалитетније, нормално је да су хрватске мајке биле исфрустриране и пренеле то на своју децу.

Царе, не мош да кажеш да је неквалитетније кад Мађари имају највећи курац у Европи. Научно доказано.

Али нису техничари. Научно доказано.

Riha, povlači jbg...

Јовичићу, уб'о си добар део суштине, али ниси споменуо оно главно. А то је њихова пропаганда против Срба на најгледанијим ТВ каналима, која ни дан данас није слабија од деведесетих година. Кад год пребацим на онај ХТВ, увек нешто кењају о неким великосрпским терористима и те пичке материне. А њихове историјске уџбенике да не помињем... Довољно је читати хрватску Википедију кога занима.

Riha, povlači jbg...

Јбг онда ништа. А имао сам такву жељу да је то страшно.

Читао сам чланак о Ханџар дивизији на хрвацкој википедији. Испаде да су они штитили народ од србоћетнићких терориста. Да не причам шта је права истина, ружно је.

Mrve nas samo iz razloga što su tamo na onim mjerenjima nama izmjerili dužeg đoku, sve ostalo je (h)istorija. he he

Питате ме зашто Хрвати грле Србе?
Па да вам кажем, мислим да је то нешто хомосексуално... А сви знамо ко су гејеви на овим просторима - Словенци, дакле гејство је заразно. Боље да ми њих држимо на дужини копља. То што Хрвати раде у своја четири зида то мене не занима. Ја нећу да сутра моје дете на улици гледа два хрвата мушке вероисповести како се љубе.

Propaganda je vrlo bitna, i ona jako djeluje na narod, ali je i ona proistekla iz svih tih razloga. Najgore je što je najcrnja propaganda potpuno legitimna i podržana od strane države. Meni je totalno nenormalno da državna televizija u udarnom terminu prenosi uživo koncert Tompsona. Zamislite na RTS-u 1 u 20h direktan prenos koncerta Baje Malog Knindže. S tim da je Baja za Tompsona mala maca.

A to što se tiče nacionalnog kulta i identiteta, oni zapravo svoj opstanak i sticanje državnosti i etnički prilično čiste države gledaju kroz prizmu borbe protiv Srba i pobjede nad njima. To im je nacionalni ponos. Eto - bili su vazda jači, veći, imali su hegemonije, ali smo im mi pokazali.

Mrve nas samo iz razloga što su tamo na onim mjerenjima nama izmjerili dužeg đoku, sve ostalo je (h)istorija. he he

Bosanci nemaju đoku po ovoj mapi? Samo burek sa sirom?

http://ozera.files.wordpress.com/2012/05/penis_size.jpg

Хахаха, но дата.
Ситуација 1.
- Дедер момче да ти га измерим?
- Брум грм брум!
- Јес ти међед ил човек, вади га!
- Брум грм брум грм брум!
- Ааааааааа...

Сутиација 2.
- Дедер момче да ти га измерим?
- О Острога ми јебем ти оца у вр гузице, мене си наша педерчино једна, Његош би те наслага ка кубик дрва а ја ћу ка два!

Naš kurac je nemjerljiv

Naš kurac je nemjerljiv

Naš kurac je mjerljiv, samo taj dan nisu imali dovoljno dug lenjir. he he

EDIT: Mislim, nemamo Remac i ja isti kurac, pod ovo isti sam mislio đoko kod Bosanaca. he he

Prpaganda je sve prisutna na balkanu.
Naravoučenije: Cilj opravdava sredstvo.
Primer: Republika Crna Gora/Hrvastka/Srbija i nadasve Federacija BiH.

Је ли, Курде, јесу ови бројеви просеци величине у сантиметрима?

Naš kurac je nemjerljiv

Нису још направили толико зајебан микрископ.

Al pazi i na ovoj slici Vatikana opet ništa ne piše za Bosance.
Baš nas kuliraju ove slike majkumu.

Al pazi i na ovoj slici Vatikana opet ništa ne piše za Bosance.
Baš nas kuliraju ove slike majkumu.

Hercegovački lobi.

Је ли, Курде, јесу ови бројеви просеци величине у сантиметрима?

Свима у центиметрима, само Србима у инчима. ОПАААААААА