Prijava

Ја сам тему морао отворити па макар катанц пао у року од одмах.
Наиме, данас ме је по 100 пут, што би Чорба реко, женско направило волом. Зашто!?
Зашто су/сте (ви) жене толико, јебено, компликоване.
Да ли је Свевишњи погријешио када је створио ово чудновато биће. Ово нужно овоземаљско зло.
Дајте ми одговор. Kaко и зашто ја сада да будем човјек и да јој не креснем сестру.

И да, ево један врло дојмљив и поучан клип.
http://www.youtube.com/watch?v=0zCTnzGOLDk

Molim za dodatno objašnjenje. Kako te zajebala?

Пичка је најмоћније оружје икада измишљено, што би рекао један чоек одавде.

Пичка те контролише.

ne mogu da vjerujem da si, umjesto da se pokriješ ušima i ćutiš, javno iznio svoju bruku i sramotu. ukoliko joj je bio cilj da te napravi volom ovim joj dodatno pružaš satisfakciju a ukoliko je to uradila nesvjesno onda... ne znam šta da ti kažem.

uglavnom, nisam siguran šta je poenta ove teme?

Да ли је Свевишњи погријешио када је створио ово чудновато биће?

A šta bi ti jebao? Šuplje drvo il se trpao sa drugovima koje ne bi imao jer ne bi postajali. Osim ako se nebi mitozirali ili tako neke fore.

Moja kita je doživela transver blama zbog ove teme. Glupo!

А јебига, морао је некако да се успостави баланс. Много би било да не могу да нас зајебу.

Nana Og
Molim za dodatno objašnjenje. Kako te zajebala?

Ја када одем на кафу са другарицом то је фрка јер сам ја скот а она када оде са бившим на ту исту кафу то је ваљда нормално. Ако ме разумијеш.

paninaro
ne mogu da vjerujem da si, umjesto da se pokriješ ušima i ćutiš, javno iznio svoju bruku i sramotu. ukoliko joj je bio cilj da te napravi volom ovim joj dodatno pružaš satisfakciju a ukoliko je to uradila nesvjesno onda... ne znam šta da ti kažem.

uglavnom, nisam siguran šta je poenta ove teme?

Знаш како ме боли патка да се покријевам ушима. Има да јој сестру карам.

Ја када одем на кафу са другарицом то је фрка јер сам ја скот а она када оде са бившим на ту исту кафу то је ваљда нормално. Ако ме разумијеш.

Ако си у овој ситуацији успео да испаднеш во, јебига сине. Ноге су ти у блату, и уши чудновато велике а дупе намештено.

Ја када одем на кафу са другарицом то је фрка јер сам ја скот а она када оде са бившим на ту исту кафу то је ваљда нормално. Ако ме разумијеш.

Ако ме разумијеш.

разумијеш

Razumemo svi. Više sreće u narednom kolu izvlačenja.

Она би да мени завлачи у рч а у свој не да. Тај рад.

Знаш како ме боли патка да се покријевам ушима. Има да јој сестру карам.

to je duh! već si pokazao znakove oporavka! :)

Значи тај рад. Да јој покушам ући у сестру :Д не бих ја имао ништа против.

Ја када одем на кафу са другарицом то је фрка јер сам ја скот а она када оде са бившим на ту исту кафу то је ваљда нормално. Ако ме разумијеш.

Čini mi se da ovde imamo ozbiljan slučaj fenomena femdom i cuckold Ali nema veye, to su vrlo rašireni fetiši danas.

A što muški i žene jedni od drugih prave neka mistična bića koja su toliko nepojmljiva u pičku maternu. JEBO VAS BLIC ŽENA.RS:COM:ORG!

Мислим да није успјела до краја пенетрирати, стисно сам рч.
Забрињава ме твоје познавање оваквих термина.

Забрињава ме твоје познавање оваквих термина.

'
Gledao sam u jednom obrazovnom filmu za omladinu. A ima tih termina kolko hoćeš. Ako si deo fetiš scene, moraš sve da ih znaš, jebi ga...

Има да јој сестру карам.

Ne trči pred rudu.