Prijava

Nije problem u njoj, problem je u tebi. Tvoje ponašanje, stavovi ili ne znam šta je dovelo do toga, pravilno postavljanje je ključ svega, a ne samo muško-ženskih odnosa.

Nije problem u njoj, problem je u tebi. Tvoje ponašanje, stavovi ili ne znam šta je dovelo do toga, pravilno postavljanje je ključ svega, a ne samo muško-ženskih odnosa.

Гријешиш, ја сам се трудио колико сам могао. Нисам никада раније ни у пола као сада. Али први пут када сам мало затрзао она кафа са бившим. Е па нећемо тако.

Možda bi bilo bolje da se nisi toliko trudio, jbg. Ne zalazim konkretno u tvoj slučaj, komentarišem uopšteno.

Ма немам појма. Ко схвати жене нека ми пошаље ПП.

YeahBatch
Пичка је најмоћније оружје икада измишљено, што би рекао један чоек одавде.

Duče
Пичка те контролише.

Пичка је најјачи адут од постојања људског рода. Малопре ми је другар ,који студира у Београду, јавио да се чуо са другарицом са којом ја нисам добар из разлога о којима сам писао пре 2 месеца у теми за јадање. Она је успела да буде у вези са Београдом. Мислите са дечком из Београда? Не, баш са Београдом. Мој другар је упознао Касалицу и рекао јој је за то, а она се наложила као тинејџерка. Иако живи код дечка у стану за џабе, вероватно би дала Касалици врло радо. Са тројицом бивших момака је у пријатељским односима, а и даље се виђају. А дечко? Јуначина ћути. Или не зна, или се прави да не зна. Џабе љубав, џабе све кад је пичка њен главни адут. Свесна је да њима свима треба пичка тек нешто више него што је њој курац потребан и то максимално користи.

А теби, Фендере Стратокастеру, џабе може да буде и звање доктора наука, дакле и звање, и знање, и паре, па квалитетна апаратура у пределу препона јер ћеш у животу имати од свега тога заједно мање користи од било које која је мајстор вагиналне манипулације.

Па и рат у Троји се водио 9 година због 300 грама смрдљивог меса (тај израз је патент тог мог другара са којим сам се малопре чуо). Жива истина.

Па и рат у Троји се водио 9 година због 300 грама смрдљивог меса (тај израз је патент тог мог другара са којим сам се малопре чуо). Жива истина.

Ја не планирам са оним шоњом од татиног сина да ратујем. Схватили смо да сам пичкин слуга као и већина мушке популације.

Јелена је била повод, богатство Троје је било узрок. Лрн јор шит.

јавио да се чуо са другарицом са којом ја нисам добар из разлога о којима сам писао пре 2 месеца у теми за јадањe

Ne sećam se tačno o čemu, da li ono kako si bolestan od neke neizlečive bolesti pa bivša devojka ne pati zbog toga, ili što su devojke seljanke, ili što ipak drugarica ne pati.

ZATO SXTO STE GLUPI ZATO STE IZMANIPULISANI

Jebo vas trebe, knjigu momci u šake, a ako ste to prerasli onda motiku, žena će vazda biti jebeš ih.

Jebo vas trebe, knjigu momci u šake, a ako ste to prerasli onda motiku, žena će vazda biti jebeš ih.

Ај кривично изађеш за мене :Д сјебан сам тотално.

Umesto da otvaras pickopacenicke teme mogo bi njenoj sestri da posaljes neki hot sms i da krenes u planiranje osvete. Ako ti neces, ja cu joj poslati lololo

marcipan
јавио да се чуо са другарицом са којом ја нисам добар из разлога о којима сам писао пре 2 месеца у теми за јадањe
Ne sećam se tačno o čemu, da li ono kako si bolestan od neke neizlečive bolesti pa bivša devojka ne pati zbog toga, ili što su devojke seljanke, ili što ipak drugarica ne pati.

Ма било па прошло. Излечен сам ја и од болести (срећа те је био почетни стадијум) и од ње. Јбг, то ти је кад те девојка убеди да је твоја док не поблесавиш начисто па после испадне да није ни твоја, ни туђа, ни свачија, тј. да није ничија стварно. Укратко речено: ти је волиш, други је јебу. Мада она није први случај који пада на фудбалера Звезде. Пре пар година су моја сестра од стрица и њене другарице биле убеђене да ја познајем Николу Жигића и остале фудбалере Звезде из те генерације јер сам стално висио на Маракани чак и кад су били тренинзи па су тако једном дошле код мене да ме питају за Жигићев број.

Umesto da otvaras pickopacenicke teme mogo bi njenoj sestri da posaljes neki hot sms i da krenes u planiranje osvete. Ako ti neces, ja cu joj poslati lololo

Ако ми га завуче преко сестре па матер ћу јој јебат.

Fender Stratocaster
Укратко речено: ти је волиш, други је јебу

Eeee, moj Veseline ... :(

Risus Sardonicus

Eeee, moj Veseline ... :(

Тај рад. Јбг, дешава се. Сваком се деси.

E čuš svakom ... ? ... Meni više ... (desetina) puta. :)))