Prijava

Idete li tamo? Ima li neko profil? Pravi li neko postere? Verujem da kad bi se izvršila invazija na 9gag, sajt nikad više ne bi bio isti (bilo bi kul da se napravi neka vrsta napada, ko što je (valjda) Džoni atakovao Žargonauta). Pravi li neko postere, zato što postoje neki posteri koji ne bi mogli da se postave na Vukajliju, npr oni sa meme-ima, ili nešto što bi imalo smisla samo na engleskom.
Bilo mi dosadno, pa reko aj da napravim nešto, daklem:
http://9gag.com/gag/5733984

Ovo je verovatno najbolji poster na 9gagu.

Ja sam imao brda do jaja fora i postavljao sam ih i nisu prolazile i na kraju postavim najgluplju moguću foru iz one serije TBBT i ode na hot. Onda sam se smorio i stavio nekog lika kako svršava nekoj likuši na facu i obrisali su mi account i sve na njemu.

A sta je to kada ode na hot?

Verujem da kad bi se izvršila invazija na 9gag, sajt nikad više ne bi bio isti

Мош мислити.

Išao sam ranije pa me je smorilo. Mnogo je detinjasto... Zato sam se vratio Vuki.

Посећујете ли жаргонаут ? губа је сајт ?

Ko da ode u odabrane, Mati.

Ja postujem malo vise stvari, imao sam dosta na naslovnoj. Ovaj mi je omiljeni, prosle godine sam ga postavio, stigao je za 2 sata na hot i imao preko 15000 lajkova i obrisu ga sise. Posle sam ga ponovo upload-ovao ali nije nista uradio. http://9gag.com/gag/1632886

A evo mi profila:
http://9gag.com/nikolakv

E ljudi...sad se ne zajebavam, ovo ozbiljno pišem.

Ja nikako da pokapiram taj 9GAG, par puta sam otišao na taj sajt i sav mi je nabudžen svim i svačim, nepregledan, konfuzan i pun nekih klinačkih fora.
Kad neko nešto zakači sa 9GAG-a ovde, ja se i nasmejem, ali kad ja odem tamo pa ja sam listam, smorim se za 2 minuta...

Jel' to ja numem da tražim po sajtu ili je to sve tako haotično, pa šta te zapadne?

Ma ima brda internih fora sa sajta pa da bi skapirao moraš malo duže da dolaziš na sajt.

Znači ništa. :-)

добар је сајт, ал је превише распрострањен међу рајом свакавом широм света и онда има превише срања типа покемони геј пропаганда сенди урагани онај фегет из оне серије костићев милион неких дечијих западњачких глупих форица пролази, а међу тим се нађе и једно 50 посто добрих ствари, тако да све у свему, није лош сајт.

Ja odgledam ponekad, među dvesta loših fora bude jedna dobra, a i ta se za par sati nađe na Vukajliji u temi Smešne slike, tako da se i ne trudim mnogo.

...a i ta se za par sati nađe na Vukajliji u temi Smešne slike, tako da se i ne trudim mnogo.

Taj sam! +1 :-)

Океј је, мада ми се смучи када свака зиљава балавица зна за 9гаг само због Форевер Алоун мемеа

превише распрострањен међу рајом свакавом широм света и онда има превише срања типа покемони геј пропаганда сенди урагани онај фегет из оне серије костићев милион неких дечијих западњачких глупих форица пролази, а међу тим се нађе и једно 50 посто добрих ствари, тако да све у свему, није лош сајт.

раније сам стално ишла на тај сајт, сад одем с времена на време, смарају ме дигимони, покемони, гомила, гомила глупих дечијих фора. има да се пробере нешто добро, однос 1:50

и закључајте ово, има минимум три теме о 9гегу

Не капирам ја онај сајт никако. Има јаких ствари, ал' већина је крш, смор и јад.