Prijava

чекај, јел некоме се променио некад смер?

Мени само кад гледам са стране, кад се забуљим у доњи десни или доњи леви део екрана.

Meni da. Mogu da ga okrećem kad god hoću

Ovo sam video i davno ranije, pola sata sam pokušavao da menjam smer. Ne mere nikako. Stalno mi je klokvajz, znači ova desna strana mozga, za maštu i kurce palce.

Meni da. Mogu da ga okrećem kad god hoću

како, овако гледајући у угао монитора или само промениш од једном или окренеш главу па испочетка гледаш.

pa ne mogu direktnim gledanjem da pomerim smer. Samo fokusiram pogled na drugu stranu a da ovo vidim samo u krajičkom oka i kažem u sebi "vrti se antiklokvajz" i čekam sekundu i promeni se i onda polako vraćam fokus pogleda na sam gif i tako i ostane. Mogu čak i tako kada okrenem obrtanje da isto tako zamislim da se vrti klokvajz i da trepnem par puta da bi se vratilo u klokvajz smer. Probaj. Fora je da ne gledaš u to previše i da razmišljaš o tome da treba da se okrene. Bukvalno treba a projektuješ kako bi figura trebala da se okreće u suprotnom smeru od prethodnog. Kao da stoji pa ti treba da zamisliš kako bi to izgledalo kada bi se okretalo.

Isto mi se prvo činilo da ide klokvajz.

нема леба сад иде клоквајз и бог.

i onda polako vraćam fokus pogleda na sam gif i tako i ostane.

Е ово ми не успева. Чим кренем да враћам поглед на фигуру, одмах се врати на клоквајз.

Grujane, položio sam ispit, ti?

Meni išlo klokvajz na suvo, ali kad zažmurim na jedno oko, promeni mi se smer i ostane takav dok ne zažmurim na drugo oko.

Kurac, sad ide antiklokvajz, neće da se vrati nema leba.

Meni je klokvajz i ako spustim stranu, da ona potpuno nestane, onda mi se ponekad obrne, ali jako retko, mada kad ponovo pogledam klokvajz.

Čudno je zato što skoro svi koje sam pitala izvan Vukajlije su rekli antiklokvajz, a ovde vidiš skoro svi klokvajz. :D

HAHHAHAHAA, ZAPATO, KRALJU, mi se ovde raspravljamo, on rešio onaj prvi test, upisala sam te na prvoj strani. Hahahhaha.

Koji bre ispit, misliš da ti se okreće ovo čudo u matematički suprotnom smeru? :)

Е јеботе, која испала, помешао сам те са Черногодом, срео сам га на факсу, полагао Трговинско право лоло

Nema frke, menjam nik u černogrujan čim mi medoratori odaberu još dvajes definicija.

Ja oću još samo dve, buhuhuhu. :)
Sad nikako ne mogu da obrnem na entiklokvajz, nema blage šanse.