Prijava

Defku , poster ili reakciju . Pišite zanimljive načine kako ste se setili načega za vukajliju .
Evo ja da počnem : za svoju defku setio sam se dok sam se tuširao ! Pao mi basket na pamet , a samim ti i Nemoooooooojjjjjjjj nogom defka .

EDIT : Ako ima ova tema negde na forumu recite , nisam znao , obrisću .

Живот ме натерао. Дакле живот пише романе и ништа мање дефке.

Evo prvi post Usain... :D
Pročitah ti defku... Ja sam se lepo nasmejao, ali nešto loš skor...
Evo ja, za svoju defku jednu (ne znam da li smem da linkujem, ako smem ti reci, pa ću editovati, da me ne hejtuju), setio sam se tako što sam gledao vaterpolo repku i standardna priča matoraca, kakvu bismo repku imali da se nismo raspali i sl. :D
Da ponovimo temu...

Uglavnom nemam ideje za defkinicje, a još manje za postere i reakcije...

Uglavnom nemam ideje za defkinicje, a još manje za postere i reakcije...

Uglavnom te drugi inspirišu...:)))
A ja vam svoje tajne neću odavati...:))

Kod mene to spontano dođe. Ne opterećujem se šta ću napisati. A kad me uhvati inspiracija, u stanju sam da izbacim 5 definicija za redom i barem još 3 da utefterim da ne bih zaboravila.

Како то стигнеш од кувања ручка?

Pa ne kuva se ručak ceo dan. :)

Uf, kod mene su primeri i defke jako često stvari koje su se dogodile, a dogodilo mi se svašta u životu, pa bilo šta može da mi pokrene sećanje, a samim tim i novu defku.

Pa šta znam, ono malo što imam definicija, to je vezano za kao neki naš rok, dakle došao na ideju tako što sam blejao po jutjubu, gledao svašta pa mi se gluposti motale po glavi, a u jednoj sam definisao sve ljude u noćnom klubu, dakle došao na ideju posmatrajući noćima pijanu stoku :)
Posteri i reakcije: naletim na nešto simpatično pa smislim prigodan komentar.

Већина дефиниција има своју причу. То јест, причу како су настале. Само је за неке та прича досадна, а за неке интересантна. Пошто тренутно не знам да набројим својих 15 дефиниција, мож' ме неко пита ако га занима нека конкретна.

Обично пишем дефиниције кад нисам сав свој.

Ријетко пишем дефиниције...а о постерима и реакцијама да не причам...