Prijava

stavite mene za moderatora!

Ja bih samo da je mehk i domaćin čoik, pa i da je sklopljen od delova Tamića....

Nisu regularni uslovi za ovu igru. Imamo lepoticu i deset zveri! Teško da od toga može da se sklopi nešto dobro. Ej, to su moderatori, to ima kilometražu! To sve zrelo za generalku! Što se rasklapanja tiče, rado bih učestvovao, a delove bih arhivirao u različitim galaksijama, za svaki slučaj.Ništa lično, dobar moderator je samo moderator u penziji.
Šalim se, nemam predstavu ko šta radi. Ono malo komunikacije sa malim brojem njih je bilo vrlo korektno. Ne b' ja tu ništa dir'o, samo da ih je više. Alo, moderatori, razmnožavajte se, šta čekate?!

ovo bi bilo zanimljivo da je kostic i dalje mod.ovako,njah...

Треба да вас потерамо у колосеум да се борите до смрти, ко остане до краја може да модерише.

Samo dasupišem, pa ću docnije dispišem svoj stav.

da se promeni naslov u pozali se na moderatora - kazi ko te nervira i zasto il tako to?

Е то то то, да се мало пљујемо, то је права ствар... Па онда падну неки банови па се врате апстиненти да нешто много паметно кажу, па да се театрално одлази, буде шоу е!

Alo, moderatori, razmnožavajte se,

Ovo kad se kaže malo više vulgarno zvuči prilično uvredljivo.Ja bi te banovao zbog ovog lolo

dajte ljudi, kad sam se ja napio pa odabiravao ljudima definicije? tako nesto cak i da se dogodilo, o tome se nebi smelo pricati

EDIT:

Sos jebem li ga ako ikakav utisak imam o tebi.

glavni, ja sam ti odabro postera koliko svi ostali modovi zajedno... a ti me ni ne primeti :(

- Kurdova konstitucija
- Celtova neposrednost
- Džimijeva močuga
- Uradova opuštenost
- Smarkovo junaštvo

Poslati ovog junaka na adresu aktuelnog premijera da privoli njegovu ženu na četiri sata bespoštednog seksa, siluje njenog muža kada se ovaj vrati s posla, obidje porodice ministara sa arsenalom oružja kog bi se postideo i Antonio Banderas, nakon toga digne u vazduh većinu važnijih institucija sa svim zaposlenima i odjaše u zalazak sunca.

ima ona đe se uvlačimo u guzicu moderatorima, mogli ste je ponovo aktivirati a ne otvarati novu. :)

Jbt, kontam šta da napišem, počnem pisati, pa obrišem, ziljavo mi da idem od moda do moda, pa da hvalim svakog ponaosob. Dobri su, stvarno, od kako sam ovdje, ovo je možda najbolja generacija moderatora.

Možda je bolje da pričamo o lošim osobinama. Generalno, za sve važi ovo: Budite obazriviji prema autorima koji su non stop ovdje, jer ipak ti autori i donose posjećenost vukajliji.

Skoro je bio slučaj kada je jedan autor napravio poster za svoju dušu, pa je isti taj obrisan. Čovjek se naljutio i više nikada nije došao na sajt. Mislim da taj poster nikome nije škodio, a njemu je značio izgleda, jer se svojski potrudio da tu sliku napravi u fotošopu ili gdje već.

Kada sam tek došao na sajt, bilo je mnogo komentara tipa: "Ti si novi, teško da ćeš dobiti odabranu u skorije vrijeme, mada odlično pišeš". Tek nakon godinu dana ja sam dobio prvu odabranu, a ta defka potiče od davnina, jedna od najstarijih mojih. Drago mi je da to više nije tako, jer sam primijetio da se stavljaju na naslovnu neke solidnije defke, od autora koji su tu stalno. I treba tako da bude i neka ostane tako. Nagrada za rad, za trud je najbolja nagrada, bolja od one za kvalitet.

kol'ko je vama dosadno

el moderador debe haber jodido

Kad bi sklopili sve moderatore dobili biste mene.

EDIT: Naravno, ne računajući ćaću Kurda, on je meni ćaća.

Dobar kao Mus
Staložen kao Kurd
Fin kao Brus
Da čita kao Ciklon
Komentariše kao Celt
Češće piše kao Mesalina
i britak jezik kao Lula
da odabira kao Faca
komunikativan kao Sos
----------------------------------
da se ne raspravlja kao Ciklon
da ne briše pvt kao Kurd
da ne steltuje kao Urad

ima još, samo ne smem.

Ako bih upakovala određene osobine svih moderatora u jednu osobu, dobila bih indentičnu sebe. :)

Ako bih upakovala određene osobine svih moderatora u jednu osobu, dobila bih indentičnu sebe. :)