Prijava

Zalepim penis. Nemam vremena da kuvam, kad imam to je kasno u noć a tad se ne ruča, noć je za spavanje. Kad sam gladan a na meni je da spremim iščupam prut slanine iz frižidera, nađem luka i udri. Hleb znam gde stoji. pozz

Ma nemam pojma, ništa mi se ne jede.

standardni ručak:
najjeftinija salama i četri-pet jaja sa kečapom ili majonezom

jebiga, tako smo u mogućnosti

узећу слонне дизпржим и скуваћу јооооја па ставит упола леба са породојзом и насућ кооооооле има да буде хаос

Pašteta od lignji, špargla na žaru i plavi paradajz u pavlaci.

Ne izmišljaj. Ne postoji plavi paradajz.

Neki ga zovu i plavi patlidžan, a patlidžan je paradajz.
Na Jugu patlidžan == paradajz

Nato, voliš li plavi patlidžan?

Kaunte, o zašto si Kaunt? Šala, komika :)

Dajte neki predlog za has, ubi me jednolicna ishrana a nemam inspiraciju nesto da trazim..

Od sastojaka imam ono sto vecina ima ukuci, dakle nikakve potocarke,pticje mleko i cvet africkog lokvanja

Bravo macore! Odoh da spremim

Od sastojaka imam ono sto vecina ima ukuci,

Tako i Rudolf započinje jednostavne recepte, ja ga poslušam, otvorim friižider, a unutra sir, kečap i tikvica. Kako od toga da napravim jednostavnu lazanju od jagnjećeg mesa?

Jes, al holandjanin u kuci ima filete lososa, kilo parmezana, 4 tone povrca, 3 razlicite vrste mesa, domacu kobaju iz spanije i 12 vrsti maslinovog ulja :)

Ukradem i ja ponesto od njih, al do sad sam samo jedan recept napravio "ko na 24kitchen" , u ostalim slucajevima je moralo da radi "ma moze i bez toga " :D

Zbrckao sam sataras, cekam da se malo ladne, pa odoh da se bacim na njega. Fala kauntu jos jedared za ideju.

EDIT: Uh jebao sam mu kevu kako sam ga napravio. Ima puna serpa, nek svrati ko voli

Nema načemu, prijatno!

Uuu, prijede mi se sad. Moraću da teram ženu da pravi, a ako neće, ima ja da napravim i da pojedem sve sam buahaha

узећу слонне дизпржим и скуваћу јооооја па ставит упола леба са породојзом и насућ кооооооле има да буде хаос

хаос је бијо

Zdjecom pravio smrznuta žumanca u slanini.

Celtice, de nemoj srat više i izmišljati kumim te Bogom. pozz

Вечеравам пресну лабију. За десерт правим кремпиту.

оћеш рећи једеш код була и ђака средњу пилетину хахахаха

Ехехехе, уклапа се, реално :Д