Prijava

Energetska bomba je to.
Ja ne radim više to jer i ne treniram.
Kad jesam bili oni telefoni sa antenama zgutao pred neko takmičenje Erikson R310, jadna mili Bože...

Kol'ko možeš da pretrčiš?

12 kilometara za 70 minuta. Mada ne trčim često ravničarske, nemam neke koristi od toga, preferiram hill sprints.

Skočko, odgovori mi na ono plz

Makaronac
Skočko, odgovori mi na ono plz

A kad bi pojeo ajfon 6+ koliko bi mogao onda?

Nazvaće te ljudi iz DHL-a i saopštiti spisak dokumentacije koje im moraš dostaviti mailom a ona je najčešće sledeća:

-kopija lične karte
-izvod sa paypala (ili kojeg servisa kojim je plaćeno i da se vidi da je to plaćeno online)
-faktura kineza
-link ka narudžbi
-izjava da ćeš predmet koristiti isključivo za ličnu upotrebu, nećeš ga prodati i slično

Kad oni to prikupe onda ide na carinjenje i tu onda cijepaju takse, sve rade ovi iz dhl-a. Ako dostaviš dokaz da je to stvarno $50 onda ti neće derati carinu ali pdv plaćaš svakako.

pa nije valjda lud da plaća DHL pedeset evra za telefon od pedeset evra

Što da ne, dogovoriš se sa Kinezima da oni plate pola (uvijek pristanu) i imaš telefon za 3 dana kod sebe.

sereš da može i to?

spremni da na svakih hiljadu prodatih telefona izgube 25 hiljada evra samo da bi ti dobio telefon petnaest dana ranije?

Nub si ako misliš da kineska demonska plastika sa istoka čeka u Kini da je naručiš. Bugarska je pravi odgovor.

Burgas i Konstanca

vidiš, to mi nije palo na pamet, mada kineske onlajn prodavnice uglavnom imaju skladište u evropi

doduše, nisam očekivao da firma poput DHL-a u saradnji sa nekim tamo kinezima lažira informacije na svom sajtu za praćenje pošiljki i piše lažne deklaracije na paketima

skočko, sećaš li se da li si dobio kod za praćenje i jesi li ga proveravao

Jesam, išlo je iz Šangaja, Šenzena, tako nekog kurca, sutradan bilo u Veroni, dan poslije u Sarajevu.

Радјард Куплунг
sereš da može i to?

spremni da na svakih hiljadu prodatih telefona izgube 25 hiljada evra samo da bi ti dobio telefon petnaest dana ranije?

Sad jebiga dal će pristati na telefon od 50€, nisam to razmišljao, al na veće cijene pristanu, šta ti je, nea jačih prodavaca od Kineza, sve čine da budeš zadovoljan i da ti izmuzu što više para xD

ma jok DHL, no kad kliknem free shiping, objavi mi koje artikle mogu na taj načlin da naručim. I Ima telefona po 50 eura, pa sad znači da očekujem na vrata da mi dođe poštar sa naplatom od 50eura+pdv?

Danas Velika subota, posna pita s gljivama i krompir kuhan na pari.

još uzmi španać pa napravi od njega preliv
kuvani krompir i španać preliv ide kao ludo
može i žara jbg