Prijava

Nisam iz Rogatice, samo sam upoznat sa situVacijom prije i posle rata.

Ал само за једнократну употребу.

Ma kad potpale drvosječe na Manjači panjinu, gori po sedam dana :)

ja bih to sve povezao u jedan entitet i nazvao ga Nacionalni park "Bosna". Svake godine bih organizovao lov na međede i zarađivao ko gospojin čoek. Svake sezone baciš im džak-dva kukuruza da ne ogladne i ne pokolju se međusobno i posao ideee.

Па добро, комшија си вако ил нако :) моја си регија :)

Па добро, комшија си вако ил нако :) моја си регија :)

To, to.

Нема ништа од овога.

EU: - Centralizovana, sjedinjena Bosna je ključ prosperiteta te zemlje.
- Decentralizovana i razjedinjena, podeljena Srbija je ključ prosperiteta te zemlje.

Čekaj, koji kurac, jel se nama to čini ili nas EU i USA jebu, nas Srbe konkretno, ono baš nas prcaju, forsiraju uvek nešto što je na našu štetu. Po njima, Kosovo je posebna država i to je super, Vojvodina treba da ima što veću autonomiju i sandžak, al zato treba da se ugasi Republika Srpska i da se centralizuje Bosna. Za čije babe zdravlje, mislim koje je objašnjenje u pičku materinu?

Nemoj ti puno tu da sereš, nego uzmi lopatu u ruke i uradi nešto za svoju državu!

Nezvisna Semberija !!!
AUKURAC!!

E da, jebite se i vi i vaš BN. Pravite državu sa hercegovcima.

Radije bi sa šiptarima, oni su ispekli zanat, jebu mame. Evo već 3 države napravili.

ВИШЕГРАД МОНАРХИЈА!

Е, а јесте ви у рату избили на море?

Vala ti Šipci, nisu nikad imali državu, a sad ih prave na svakom koraku, treba tako i Cigani, u svakoj državi da osnuju svoju državu i onda da naprave ujedinjenje u Veliku Ciganiju.

Закључавајте модови.

Albanci već imaju tri države, Bosanci ni jednu! Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane. Sve u svemu, šta god da bude s Bosnom u administrativnom smislu, to će jad i čemer uvek biti! A nakon što sam video kako izgleda makedonska prestonica na dan albanske zastave, jedva čekam dan kada će Srbija reći da je Kosovo prepušteno samo sebi, jer sumnjam da iko želi takve slike i u Beogradu ili, realnije, Nišu jednog dana!

Pa dobro nek se podele i imaće svoju državu, bez Srba, Srpska nek se nama pripoji, ne mora, al verujem da bi voleli oni i to je to. Mi bi lakše preboleli Kosovo.

NEĆEMO JER VI BI NAMA UKRALI SVU LJEPOTU PRIRODE!

Nećemo jer bi nam opao životni standard sa vama. Slab vam taj dinar.