Prijava

Чампи јеси га испатетисо дијареју сам добио.

Pre svega, ja sam uobraženi klinja.

ja ako bi sebe mogla da definišem jednom rečju, ubila bi se momentalno

i ovo, samo u muškom rodu. Al to je verovatno samo posledica uobraženosti.

Чампи јеси га испатетисо дијареју сам добио.

To mi je jača strana. :)

ja ako bi sebe mogla da definišem jednom rečju, ubila bi se momentalno

i ovo, samo u muškom rodu. Al to je verovatno samo posledica uobraženosti.

Samoubice. Vi'te da možete.

eh lemaja, al si me našla :D

Al kad budeš i ako budeš imala djecu, vrlo je moguće da ono što ti je sad zajebancija, postane realnost. Mnoge majke pošandrcaju za djecom :)

ma ja to jer dobar deo žena (iz moje generacije i malo starije) sebe vidi samo, jedino i isključivo u toj ulozi, i od toga mi se povraća. i generalno, povraća mi se od ljudi koji sebe svedu na jednu tačku, razvodnjene duše, fuj. eto, sad mi se još i prikenjalo.

Za sebe jedino znam da sam skroman dječkić. Stvarno mi ne treba puno da bih bio zadovoljan i sretan. Za ostalo ne znam, recimo samo da mogu da se protivim ili podržavam nečiji stav o meni, kada su neke pojedinačne stvari u pitanju.

Čempi ti si neka mešavina Isusa i Ace Vučića

Mehk k'o duša, nadasve vispren, ponekad bome i straobalno jogunast dečkić.

Jovičiću, ti kreneš da transferišeš svaki put kada napišeš više od dve rečenice. Nije mi dobro dok čitam tvoje psihološke postove.

Evo da vam i ja kažem svoje viđenje:
a) nacija - mislim da nije mnogo bitna, određuje čovjeka možda nekih 20-30% utoliko što sa ostalim pripadnicima nacije dijelimo neko zajedničko iskustvo, jezik, kulturu, običaje, smisao za humor i sl. Ali uprkos tome unutar jedne nacije mogu postojati ljudi sa totalno drugačijim navikama, pogledima na svijet, i sl. tako da možemo da imamo mnogo više zajedničkog sa nekim ko je druge nacije, a ko je po drugim stvarima nama sličan, nego sa nekim iz naše nacije ko je u totalno "drugom fazonu".
b) pol - mislim da je bitan, bar jedno 30-40% određuje individuu, zato što su polne uloge dosta slične u svim kulturama i sudbina neke osobe mnogo zavisi od pola
c) to da si čovjek - to je najbitnije, ali je potpuno irelevantno, jer tu svi ljudi spadaju
d) vjera - za samog čovjeka može da bude jako bitna, može da bude i najbitnija, ali mislim da vjera ne određuje čovjeka, jer može da se mijenja i nije stvar koju čovjek nosi u sebi, već je usvoji spolja
e) seksualni identitet - mislim da nije mnogo bitan jer je ograničen samo na jednu sferu života, ali pošto postoje i određene seksualne supkulture, može da odredi čovjeka do 30-40% maksimalno, obično mnogo manje
f) klub za koji navijamo - mislim da nas to uopšte ne određuje, dakle 0%, a navijačke strasti su po meni krajnje iracionalne, iako ih svi imamo do neke mjere
g) supkultura - mislim da je jako bitna. Možda određuje čovjeka i do 50%, jer ona obuhvata određeni pogled na svijet, neku vrstu opšteg opredjeljenja, i u sebi sadrži dosta elemenata. Iako kad izađemo iz nekih mladalačkih godina supkulture postaju obično potpuno nebitne, ako je neko bio u mladosti iskreni pripadnik neke subkulture (ne pozer) mislim da ga to i u daljem životu donekle određuje
h) političko opredjeljenje - 10-20% mada može da znači i mnogo više kod fanatika.
i) psihološka kategorizacija - možda je i najvažnija, može da odredi čovjeka i do 70-80%, ali mislim da su sve te psihološke kategorizacije još uvijek prilično aljkave, neprecizne i nepotpune i vjerovatno će takve i ostati
k) horoskop / natalna karta - lično mislim 0%, odbijam da se identifikujem sa horoskopskim znakom i mislim da je tvrdnja da na naš život utiče položaj zvijezda i planeta čista glupost. Međutim, par puta sam čitao tumačenja natalnih karti određenih ljudi koja su mi se učinila dosta preciznim, mada moguće je da je to samo stvar moje sugestivnosti.
l) Ja sam ja Jeremija - to je to - svi smo jedinstveni 100%, ali takvo određenje nam u praksi ništa ne znači

Судећи по овом посту, ја сам 380% нешто.

Jovičiću, ti kreneš da transferišeš svaki put kada napišeš više od dve rečenice. Nije mi dobro dok čitam tvoje psihološke postove.

Onda ti uzmi pa čitaj moje definicije, bar onih prvih 50-ak što su najbolje ocijenjene, mislim da samo one uveliko prevazilaze tvoj kompletan skor. Toliko o transferisanju.

Kakve su ovo leksikon teme majku mu njegovu usranu?

Ova tema bi bolje prošla da ima opcija glasanje. Poenta je to da među ljudima postoje brojne podjele. Često krupne i razdiruće. Uvijek razgraničavamo ko smo to "MI", a ko su "ONI" na osnovu od nekog od navedenih kriterijuma (ili nečeg trećeg). Baš zbog toga je bitno da vidimo šta nam je od tih podjela i kategorija najvažnije, ili na kraju da uvidimo da su sve one možda besmislene i da prestanemo da se dijelimo međusobno na osnovu tako glupih kategorija.

Pitao sam:
KAKVE - kao kako se tretiraju i kakvo značenje imaju
SU OVO - da budem određen i da se može reći da se odnosi na ovu temu što znači da nije spem.
LEKSIKON - imaju isti stil kao dečiji leksikoni u kojima sam večito crtao kurčeve
TEME - jer je ovo forum. Nije sigurno farma tovnih pilića.
MAJKU MU - blaga psovka na račun same pojave pojma leksikon i ostale gluposti oko njeg.
NJEGOVU - leksikonu, kao što sam napisao. NJemu.
USRANU - jer drugačije ne može biti čim ovakva govna proizvodi tj. da bi proizveo govna morađ biti usran pa je samim tim i ona usrana.
? - upitnik. Valjda znate šta je upitnik. Nije sigurno mešač za čvarke.

I sad ja to napišem i Jova se ošora sa forom o glasanju i tome sličnom.
Ja o kupusu a on o palačinkama.

Ti o kupusu, on o palačinkama a tema o definisanju sebe.