Prijava

Došli neke mafijoze nabildovane na bazen, i igra im se odbojka na pesku, a nemaju loptu, još neka mala dečurlija nikako da se sklone sa terena, i njima dopizdelo...
- Alo bre, deco!!!
- A!
- Lopta,čija je lopta,bem li vam lebac mekani!
- OdBojka!
- AAA JEBAU TI MAJKU MAJČINU!!! Ja kao ne znam da je to lopta za taj sport,aaaaa...
Trk za njim, ali se mali snašao i preskoči ogradu i spasi se.
Malo se ogrebao od ogradu, ali je izvukao živu glavu.
Ostalo društvo se razbežalo kao one crne bube po starim kućama.
Dolazi kući sav plačući ,a brat mu ulazi u sobu i pita ga:
- Koji ti ku
ac, zašto plačeš?
- Joooj ... hteli Bojko da ti uzmu loptu!

vic sam smislio dok sam ježa mazio
pozz

ahahhahahaah zhajk se zaprepastijo

žajče svaka čast

Šta radi Ciganin na Olimpijadi?

.........
.........
.........

Takmiči se u nekoliko atletskih disciplina jer je sredina u kojoj živi prevazišla stereotipe o Romima i omogućila mu nesmetan duhovni razvoj i sportsko usavršavanje, uz adekvatnu finansijsku pomoć. Svaka čast.

Srela se dva vojnička broda na Crnom moru, jedan je američki,a drugi ruski.
Jedan od američkih vojnika uzme megafon i pita ruse:
- Idete ka, Odesi?
- Idemo, tu smo,a kako ste vi?

vic je smišljen pre 3 minuta

hahahaah zhajku krenula krv iz nosa

Zhajk
Došli neke mafijoze nabildovane na bazen, i igra im se odbojka na pesku, a nemaju loptu, još neka mala dečurlija nikako da se sklone sa terena, i njima dopizdelo...
- Alo bre, deco!!!
- A!
- Lopta,čija je lopta,bem li vam lebac mekani!
- OdBojka!
- AAA JEBAU TI MAJKU MAJČINU!!! Ja kao ne znam da je to lopta za taj sport,aaaaa...
Trk za njim, ali se mali snašao i preskoči ogradu i spasi se.
Malo se ogrebao od ogradu, ali je izvukao živu glavu.
Ostalo društvo se razbežalo kao one crne bube po starim kućama.
Dolazi kući sav plačući ,a brat mu ulazi u sobu i pita ga:
- Koji ti kuac, zašto plačeš?
- Joooj ... hteli Bojko da ti uzmu loptu!

vic sam smislio dok sam ježa mazio
pozz

Ахахахах, удавих се

Šta radi terorista sa pištoljem u podzemnoj železnici?
-Ubija vreme.

Poslednji vic o Muji i Hasi

- Idu Mujo i Haso šumom i naiđu na Arkana.
...

Ja koliko znam, ovo je Katarina Zutic ispricala kod Minimaksa kad je gostovala sa Arkanom... Valjda je ona to pricala kad je bila kod Kesica..

Kurac, ne bih znao, možda. Malo mi žajkovito u glavi pa mi sinulo. Nemoj me tući ako sam plagirao. :'(

pita komsija srbina jel moze da mu pozajmi teglu,ovaj mu kaze ,,e mamicu ti jebem,a gde si ti kad meni treba da pozajmis,,

Samo kazem.. bolje da je izvadila sisu.. :)

Hahahaha, realno. U svakom je filmu neko vaćari za sisu. Sof veržn Mirjane Joković. :D

Bila jedna mala devojčica imena Taša. Njeni roditelji su radili po ceo dan i nisu imali vremena za nju. Jednog toplog majskog jutra Taša je izašla iz kuće i uputila se ka obližnjoj radnji koja je izdavala crtane filmove na dvd.
-Dobar dan, da li mogu da dobijem sunđerboba?
-Na,taša, ponesi kući i vrati nam do sutra.
-Ali ja nisam Nataša, moje ime je Taša.
-Goni se u kurac majmune.

vreme smišljanja:pre 20 sekundi

свети сава плаче кад то радиш

Susreo se zec sa kompasom u prašumi amazonije. Dolazi mu tu jazavac i pita šta je našao. Zec odgovori da ne zna. Minutima su proučavali zanimljivu napravu dok tuljanu nije sinula ideja: znam ja šta je to-to je kompas!
Ne seri tuljanko, budalo - usaglase se se zeconja i jazavac.
Ali stvarno vam kažem, ovo je kompas! Nije to rasa kera nego sprava koja nam pokazuje kuda da idemo.- reče tuljan.
-Hahahahah pa ti da si znao da je to kompas onda bi znao gde ideš a ne bi došao u prašumu kao najveća budala.

Na putešestviju svome Svetoga Savu zaustavi čudna stvar. Beše to žamor reke izgradjene od reči. Ljudi su se previrali oko toga kakav je most adekvatan za povezivanje dve obale jedne reke. Samo jedan vide Savu i u čudu objavi:
-Sveti jebem evo svetog save!
HAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH

свети сава плаче кад то радиш

Ахахаха! Е, ово се зове прави виц!

Ако већ смишљате своје вицеве, постујте овде.