Prijava

Milsim da je vukajlija iz jednog satiricnog i duhovitog sajta na kraju izrasla u decje igraliste. Sve vise je istih komentara, vezanih za decji zivot, koji po samoj prirodi i ne mogu biti duhoviti i sarkasticni kao i komentari odraslih ljudi.
Zato mislim da ako se prestane sa objavljivanjem ovakvih sadrzaja, vukajlija ima dobru perspektivu povratka na staze stare slave.

ТИ ОЧИГЛЕДНО НИКАД НИСИ БИО ДЕЦА

tako je... djeco idite gledajte minju subotu...

NESKONIS ZA KURAC ME DRZIS
HEHE

ЋЕ ДА КАЈЗЕН ИЗГУБИ СВОЈ ГЛАВНИ ИЗВОР ПОСЕТИЛАЦА?

zar ovaj predlog nije bio pre par godina? toliko o tome...

Ja sam za.

Ali mora to prvo podrobno da se objasni, ne može to ovako napola.
Kako tačno da se iznese ovaj predlog pred Kaizena?

Ajde ne seri, ako je tebe zahvatila kriza srednjih godina, to nije naš problem. Svakako da ima reakcija i postera na tu temu koji su sranje, ali i koji su dobri, baš kao i kod bilo koje druge teme. Predlažem LOCK.
edit: obraćam se osnivaču teme, nikako kurdu. NIKAKO kurdu. :)

NEBITNA ZAKLJUČAVA!

Koliko čovek treba da bude specijalan da bi ostavio takav komentar..?
Ti baš ne umeš ni da se ponašaš lepo, a ni da se šališ, koliko vidim...

hahahhaha, nebitan, ovo je dobro ispalo...

Znači moderatori smeju da nazivaju ljude retardiranima.. hm.. pitam se šta bi bilo da je bilo obratno..
U svakom slučaju, ja sam samo iznela svoje mišljenje o ovom predlogu.

Znači moderatori smeju da nazivaju ljude retardiranima

Gde, majke ti?

Koliko čovek treba da bude specijalan

specijalan

I to je uvreda? :-)

Kurde, na primer da se u pravila ubaci i nešto tipa "zabranjeno je pravljenje postera detinjeg sadržaja da bi se zadržao kvalitet..." ili slično. Dakle, neki update pravila pravljenja postera i reakcija s ciljem održavanja kvaliteta i kakve-takve zrelosti.

Čekaj bre Provirone da Sasvim nebitna iznese mišljenje...:-)

I to je uvreda? :-)

O, pretpostavljam da je to samo još jedna šala koju ne razumem jer ne umem da se šalim. Damn

Ne umeš, zaista...ajde malo da revidiraš stavove sada.
Drugovi su tu da ti pomognu.