Prijava

Dvodelni TV film na RTS, jel neko gledao, ima li kakvih utisaka?
Po meni je film solidan, radnja fino povezana i prepletena, ali u čitavoj priči nisam video poruku, niti sam doživeo stav scenariste ovog dela.

Па гледао сам филм. Имам утисака. Неко моје мишљење је да је филм солидан и да је радња фино повезана и испреплетана. Али мана му је што у читавој причи нема поруке нити става сценаристе овог дела.

Не знам о чему се ради, ал чим се на то ложи мој другар деген из Рипња, не може да ваља.

Loše odradjeno, slab scenario, loša gluma, loša režija. Ukratko dobar film Lololoolo

Nego šo je Šumar ubio onog brata od mutavog?

Vjerujem u mišljenje Radjarda, meni omiljenog autora.

Ali realno, koju god temu postavim uvek ispadne k'o da pričam kineski. Juče i danas u 20:00 su puštali taj film, pa mislim da popričam sa nekim ko je gledao. Nadam se da je sada jasnije. :)

Jebem li ga, valjda bio lovokradica k'o njegov ćale, pa ga ovaj do'vatio.

sranje je, pretenciozno, nekako nategnuto i praznjikavo. gluma onako, scenario može mnogo bolje, režija nije loša, montaža ok. sve u svemu - ništa posebno.

serem, neam pojma, nisam gledala....

Brate, gledaš RTS... dajte neki trejler, neki kurac.

Odma' dođe! Pa što bre tako ne kažete, a ne prcate me ovde k'o debila.
http://www.youtube.com/watch?v=5HAH0NmpWaE

Jao ne... još jedan film o 90-im. DOKLE VIŠE?!

Ma to je samo lajtmotiv, ono kao da dočara situaciju, sve se raspada i to.

Marijana mi sestra :) Ali nisam gledao.

Gledala, nije nešto a težak je za gledanje. Prava drama.

Ako ti je sestra, bolje da ne gledaš.

Ахахаха! Кизо, ич ти не свето.

Мени је океј филм, може да се погледа. Није сад нешто "ууу, маћореи, која филмчина, оно је за Оскара, е", ал' није ни лоша прича. Бај д веј, каква све срања данас добију Оскара... Поента би била да се и из најмање грешке може развити велико срање, ал' ко то јебе.. Не мора све да има поенту.