Prijava

U pravu je ko je rekao za Trifunovića 100%. Lik je odigrao dve uloge za celu jebenu karijeru. Onog jednog urbanog izdrkavača što stalno igra. Ali stalno jebeno stalno. Šta god da se radi u filmu on igra jedan isti jebeni lik. I to je grozno. Jedino je u Srpskom filmu briljirao. Ali tu mu se to njegovo uklopilo, valjda su mu uboli žicu. I samo jednom je odigrao različitu ulogu u Stršljenu. I tu je isto bio dobar, prirodan. Čovek je rođeni šiptar.
I Zoran Cvijanović sa mozgom zamrznutim u liku i delu Mileta tranzicije.
O strendžerima ne vredi trošiti reči uopšte....

ОНАЈ ЛИК ИЗ МОНТЕВИДЕА ШТО ПОКУШАВА ДА ГЛУМИ РУСА, ТАЈ ИЗГОВОР
АПРАСТИТЕ ДЕВУШКИ
АААААААААААААААААААААААААААААА

Који Рус из Монтевидеа? Не сећам се да је био неки Рус.

у наставку оном, онај што је са курвама био

Ivana Zigon i majka joj, Zoran Cvijanovic (nove uloge)...

Ako ovde i na temi najgori glumci,koje su slicne,mogu da se stavljaju Radmilovic,Pacino,De Niro i slicno,onda i ja mogu da spomenem doticnog-Gidra.Uvek me je iritirao taj prostacki i plitki humor iz njegovih filmova.Ono sto su Kursadzije danas,to je Zikina dinastija bila osamdesetih.On je u stvari nesto izmedju akcionih(partizani, spageti vestereni)i komedijasa(gorepomenuti Zika)

Реално, Гидра је керов курац.

Ljiljanu Blagojević bih proterao iz zemlje. Tačnije, sa Zemlje.
Priznajem da me je nervirao i pokojni Petar Kralj. Mislim da nije bio tako dobar glumac kao sto se govorilo.

A kad vidim Džuliju Roberts i Ričarda Gira proserem se.

Domaci:
- Mima Karadzic
- Svetlana Bojkovic
- Ona Brandova devojka u Bolji Zivot/Srecni Ljudi/Porodicno Blago
- Seka Sablic
- Sloboda Micalovic
- Onaj vodja benda u oni Zamfirovoj
- Onaj sto u nekom nasem ostvarenju nosi sesir i povez preko oka.

Strani:
- Sara Dzesika Parker
- Ben Stiler
- Sara Dzesika Parker
- Sara Dzesika Parker
- Sara Dzesika Parker
- Ilajdza Vuds
- En Hec
- Hju Grant i
i, i, i... Ko ono bese?
A da!
SARA DZESIKA PARKER!!!!

Бен Стилер. Коja будала у jедном метру. Шатро комичар, нек фасуje хивчину и поштеди нас очаjне глуме.

Hristina Popović - jer da nema sisu 2 kile, prodavala bi grobna mesta sa njenom harizmom, talenat 0.
U većini domaćih filmova deca glumci jer ne umeju da glume, ne umeju ni tekst da reprodukuju kako treba.
Beban.
Bane Vidaković ili kako već, heftač Zorane Pavić.
Snežana Savić i ćerka joj Anita Lazić (osim Rajne).
Bogdan Diklić.
Seka Sabljić.
Neda Arnerić.

Ričard Gir, Dragan Nikolić i slične jajare koje ceo život igraju jednu ulogu. Da li je scena gde ženi sina ili je na sahrani, Giri će glumiti šnekera a Dragan Nikolić pokislo utučeno pseto.

Pa jebeno u reklami za grand kafu je glumio istim stilom.

Naravno, o Brandu i onoj plavoj iz Ona voli Zvezdu ne treba trošiti reči.