Prijava

S obzirom da ima tema u kojima smo nabrajali ne baš cenjene pripadnike ove branše, hajde da saznamo i koje glumce i glumice vukajlijaši cene.
Možete napisati i glumce i glumice kojima majka priroda (maćeha priroda, pijani očuh priroda...) nije poklonila Bog zna kakvo glumačko umeće, ali koje opet rado gledate u filmovima i serijama.

Pa nisam siguran, ali mislim da bih počeo sa Džejmsom Dinom.

Bata Stojković i većinu starih glumaca.
Od stranih Entoni Hopkinsa. :)

Blio je i pitanje kad će se i ova tema pojaviti. Elem, od domaćih glumaca ne postoji neki koga posebno cenim, prema nekima sam indiferentan, ali me barem ne nerviraju, te ću pomenuti ovde samo one strane.

Po meni, najbolji glumac koji je ikada živeo je Marlon Brando, bez sumnje ikakve. Odmah za njim ide DD Lewis, koji je najbolji živi glumac. Među glumcima koje veoma cenim i poštujem su Chris Walken, Hervey Keitel, Mickey Rourke i Bruno Ganz.

Najbolja glumica koju sam ikad gledao je Faye Dunaway ("Kineska četvrt" najbolji ženski performans). Poštujem Grace Kelly, Helen Mirren (najjebozovnija baba na svetu, koja je i dobra glumica), Sophie Marceau.

Ima tu još nekih likova, ne sa toliko bitnim ulogama, ali će ih verovatno neko pomenuti.

Petar Bozovic od domacih i Al Pacino od stranih. Dzoni Vajzou od planetarnih.

Od muških, onako opširnije: Jim Carrey, Heath Ledger, Tobey Maguire, Steve Carell, Edward Norton, Jake Gyllenhaal, Tom Hanks, Denzel Washington, Will Smith, Morgan Freeman.
Od ženskih: Kate Winslet, Kirsten Dunst, Rachel McAdams, Zooey Deschanel, Audrey Tautou, Anne Hathaway.

Jes' da sam ih dosta nabrojao, al' eto. :)

Loksi, 'lebac ti jebem! Možda ti neko hakovao nalog i ovo napisao da te devalvira kao ličnost, ne?

E, do jaja! Još jedna tema de će da se kače sise lololo :)

Ajd' da ispoštujem cenjenog kolegu

Glumac: Nebojša Dugalić

Glumica: Vesna Trivalić

SMRT MEGAN FOX I OSTALIM NAZOVI UMETNICIMA TREĆEG REDA!

Od domacih Srdjan Todorovic
Od stranih - Daniel Day Lewis, Jack Nicholson, Dustin Hoffman, Kevin Spacey, Marlon Brando, Christoph Waltz...

Таман кад помислим да нема сморније активне теме

едит: И да одговорим на следеће питање које ће ми бити постављено: нећу да заобиђем тему која ми се не свиђа

http://files-cdn.formspring.me/photos/20121110/n509f01187d16b.jpg
Al Pacino,R. De Niro,Anthony Hopkins,Robert Duvall,Marlon Brando..
Nebojša Glogovac,Petar Božović..

Jebote, niko ne voli Džejmsa Dina ladno, a baš je do jaja čovek.

Paninaro, priznaj da najviše gotiviš Mimu Karadžića kao Savu Bačića! :D

Мима се шиша на опасно и вози бајс

Stoja Lutka, nema baš nekog glumačkog umeća, ali se unosi u ulogu i to se ceni.

И уносе јој у улогу.

Jes dobar je Din,ima dobar blog,a ni filmovi mu nisu loši,rado ih gledam.