Prijava

DD Luis, Hopkins, Norton, Kristof Valc( možda ga ne gotivim toliko kao glumca koliko gotivim način na koji priča i ima taj neki zao pogled), Pit, Hjugo Viving od ženki Kejt Blanšet, Helen Miren, Meril Strip, Džudi Denč. Ima ih verovatno još, ali mi trenutno ne padaju na pamet.

Unose joj u ulogu hahahahahahahah.

Један је Данило Бата Стојковић. Цар, богдамудушупрости.

Will Smith, Al Paćino, Denzel Vošington, Robert De Niro, Entoni Hopkins.

Деј Луиса, Била Мареја, Шона Пена, Бреда Пита, Николсона Џека, Дел Тора, Рурка... Почео сам и Хардија да готивим опасно. Од женских Нору Арнезедер, Пенелопе Круз, Марису Томеј, Лену Хиди, а однедавно и Кристин Стјуарт готивим.

Dobar glumac mora odlično da odglumi budalu, retarda, autističara, psihotičara ili manijaka. Zbog toga od stranih najviše cenim Henksa i Hofmana a od domaćih Glogovca.

Vučice, kako možeš da gotiviš Vila Smita? Možeš li to objasniti?

Kevin Bejkon, Kristijan Bejl, Vilijam Defo, Semjuel L. Dzekson, Edvard Norton, Brodi, Bušemi, Kristofer Voken

Od domaćih: Glogovca, Srdjana Todorovića, Peru Božovića, Manojlović... Bata se podrazumeva

Нортон, Нортон, Нортон. Па онда Паћино и Де ниро.
и овај млађани Арон Џонсон има 22-3 године, а већ јебе како глуми
http://images.contactmusic.com/newsimages/aaron_taylorjohnson_1410236.jpg
од домаћих срђан тодоровић искључиво

Ja krenula da okačim Pavla Vujišića i de Nira i tražim sliku Vujišića na guglu i odvede me na temu na krstarica forumu:

Pavle Vujisic vs Robert De Niro - ko je bolji od ove dvije legende

Mrtva trka! :)

Николас Кејџ је најбољи, па пар места празно.. хехе Онда може Том Хенкс, Лери Фишберн, Вошингтон, Де Ниро, Самјуел Л. Џексон и многи други, ал' ето ових пар да издвојим.

Домаћих исто има много. Брстина, Берчек, Бата Стојковић - Пикси, Мира Бањац, Миша Јанкетић, Жика Миленковић, Феђа Стојановић, Драган Петровић Едсон Арантес до Насименто - Пеле, Драган Јовановић, Лане Гутовић због Шојића... Има и ту још камара, ценим скоро све ове познате глумце на нашој сцени, поготово кад видим какав је распад у околним земљама што се кинематографије тиче.

Cenim da je Stevan Segal najgori.

ja cenim da se Franceska Delera trpa ko besna!

Nemam nikog posebno da ga cenim.
Možda Liv Tejlor i Šon Koneri.

Стара школа: Мајкл Кејн, Питер О'Тул, Доналд Сатерленд, Клинт Иствуд и Џек Николсон.
Од "млађих": Д.Д. Луис, Том Хенкс, Ралф Фајнс.

Bora Todorovic, Morgan Freeman, Tommy Lee Jones

Овако, покушаћу да се сетим свих глумачких величина које изузетно ценим:
Бата Стојковић, Бора Тодоровић, Небојша Глоговац, Драган Јовановић, Зоран Цвијановић, Морган Фримен, Де Ниро, Ал Паћино, Семјуел Ел Џексон, Ентони Хопкинс, Клинт Иствуд, Драган Николић, Марлон Брандо, Квентин Тарантино (осим што је вр' режисер, уме добро да глуми), Бред Пит, Том Хенкс, Томи Ли Џонс, Шон Конери, Берчек, Дензел Вошингтон, Петар Божовић (вероватно најбољи домаћи), Шон Пен и још неки којих се нисам сетио.
Од женки не знам коју бих навео, не могу ни за једну да кажем да је глумачка величина, шта знам. Можда касније наведем неку, али не верујем.