Prijava

Брстина, рецимо

Да додам Брстину, Вујисића, Чкаљу и Бјелогрлића.

Видро, бре, где уз све ове спусти Џима Керија...

Е даааа, Кевин Спејси... И њега сам заборавио.

Видите, нисам само мрзитељ, набројао сам доста велики број и ових које ценим.

ima on i filmova koji nisu "samo kreveljenje", što bi neko na temi rekao, samo ih treba odgledat'. D:

И Мајкл Даглас.

Samo da primetim da ovog D. D. Luisa niko ziv ne bi pomenuo i niko se ne bi njega ni setio da nije ovog novog filma a sad svima on najbolji glumac.

Da ne nabrajam već neke pomenute, čini mi se da je ovaj bard glumišta ostao nepomenut

http://youngeryou.ninemsn.com.au/wp-content/uploads/2010/12/Dustin-Hoffman-1988.jpg

@Milos-88
Možda, ako bismo zanemarili činjenicu da već ima 2 oskara, i mogućnost transformacije kao retko koji glumac.

Dobro, D.D. Luis je odavno poznat kao ludak koji pažljivo bira uloge i živi ih godinu dana pre i godinu dana posle snimanja. To je nekako fascinantno samo po sebi, ali ja cenim i kad umeš u momentu da se transformišeš, a ne mesecima pred ogledalom.

Tačno kaže Reservoir dog, to je retkost koliko je taj čovek kvalitetan glumac, ja to mogu da tvrdim jer sam gledao 95% njegovih filmova i cenim da mi je najdraža filmsk figura.

Takođe, ovim putem, podržavam predlog Agilnog, pre svega za glumca Tortura, a kasnije za njegova ostvarenja pod palicom braće Koen.