Prijava

Leprikone leđendo!!!!!!!!!!!!!!

ТАКОЕ РИЗЛИ
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░▓▓▓▓▓░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░▓▓▓▓▓░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░ ░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░ ░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░ ░░░░▓▓▓▓▓▓░░░░░░▓▓▓▓▓░░░░ ░░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░▓▓░░░░░░░░░░░ ░░░░░▓▓▓▓░░░▓▓░░░▓▓▓▓░░░░ ░░░░░░░░▓▓░░▓▓░░▓▓░░░░░░░ ░░░░░░░░▓▓░░▓▓░░▓▓░░░░░░░ ░░░░░▓▓▓▓░░░▓▓░░░▓▓▓▓░░░░ ░░░░░░░░░░░░▓▓░░░░░░░░░░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░▓▓░░░░░░░░░░░ ░░░░░▓▓▓▓░░░▓▓░░░▓▓▓▓░░░░ ░░░░░░░░▓▓░░▓▓░░▓▓░░░░░░░ ░░░░░░░░▓▓░░▓▓░░▓▓░░░░░░░ ░░░░░▓▓▓▓░░░▓▓░░░▓▓▓▓░░░░ ░░░░░░░░░░░░▓▓░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

joooooj, kad vam dođe Kurd kako će biti banovanja ovde...

od svih ljudi koji bi u rat kao dobrovoljci bi se prijavili možda 2.

joooooj, kad vam dođe Kurd kako će biti banovanja ovde...

Kurdi su srpskog porekla, pojma ti nemaš...

sreca da mi u crnoj gori imamo policajce umjesto vojske. nema da bude rata, samo ce da nas izgladne do smrti, al bar cemu dumremo duzni i bogu i narodu.

Kurdi su srpskog porekla, pojma ti nemaš...

Чуј Курди, Александар Велики бијо Ср6ин!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=520990057918597&set=a.232106430140296.79589.232035133480759&type=1&theater

Kurdi su srpskog porekla, pojma ti nemaš...

Jesu, ali ovaj je poseban Kurd, naš privatni :)

Tarabići su rekli da ćemo se smanjimo, da nam rebnu i sever i jug i po još malo i da nas onda posle niko neće dirati i da će nas zaobići Treći svetski rat, mada će nam ratovati iznad glava, al' će Bog da nas čuva. Ja verujem u Tarabiće i onaj kamen tamo, vidiš kako su prorekli Novaka na onoj reklami.

Ja verujem u horoskop, kaže da ću imati problema u komunikaciji sa kolegama.

Tarabići su rekli da ćemo se smanjimo

Pa kud više da se smanjimo, skupili smo se ko kineske bokserice :)

Tarabići su rekli da ćemo se smanjimo, da nam rebnu i sever i jug i po još malo i da nas onda posle niko neće dirati i da će nas zaobići Treći svetski rat, mada će nam ratovati iznad glava, al' će Bog da nas čuva. Ja verujem u Tarabiće i onaj kamen tamo, vidiš kako su prorekli Novaka na onoj reklami.

Prodajem kuću u Kremnima. Ozbiljne ponude u PVT! lolo

Prodajem kuću u Kremnima. Ozbiljne ponude u PVT! lolo

E, to, to! Tu je taj kamen!

Pa kud više da se smanjimo, skupili smo se ko kineske bokserice :)

Nedovoljno, treba da krenemo da se paramo po šavovima, Beogradski pašaluk stil! :)

Vodolija. :)

Onda se sa mnom neš' svađat, mi smo srodni elementi. lololo

Ja mislim da smo mi u svakom slucaju najebali.

Ај ви што прижељкујете рат, да ли бисте стварно пуцали у Чемпија да дођете у ту ситуацију?

Или у овог изнад.