Prijava

Волео бих да се не говори само о политици и историји јер то може увести у непотребну расправу са онима који не воле Русију и сматрају супротно, већ и о свакодневним стварима, о обичајима, традицији, култури, начину размишљања итд. Прекосутра путујем у Москву и очекујем да ће моја љубав према овој земљи и народу бити још јача када се вратим. Жестоко ми иде на курац тешка медијска пропаганда против Русије, земље која нам је толико пута помогла и која нам је свакако много ближа од неких ка којима данас тежимо, иако тамо не припадамо у било ком смислу. Свестан сам да је било ситуација када су нас разочарали, али и они су светска сила која има своје интересе.
Причајте, верујем да има довољно русофила овде да се начне једна озбиљна дискусија.

ЈЕБИ НАС ПУТИНЕ, НЕК ЦУРИ НИЗ БУТИНЕ!

па, хоћу јебем ли га, био би грех не одвалити се од водке или пробати можда неко друго руско пиће

Поддержка Русе братья!

ау сине, гугл транслејт си зајебао

ДА АХАХАХАХХА :D

Čitaj u putu Gogolja, Dostojevsko ili Puškina i slušaj od Bajage Ruski voz. Mada ako voliš poeziju čitaj Cvetajevu.

Uh, mislim da ti je rizik probati votku u Rusiji, mislim bilo gde. Raspitaj se malo i uzmi kvalitetnu votku. Ne kupuj je na sumljivim mestima.

руски воз ћемо певати тамо на некој свечаној приредби и упознавању са домаћинима, читао сам по једно дело од Гогоља, Достојевског, Пушкина и Толстоја за сада
не волим поезију, али хвала

Elzeard Bouffier

Čitaj u putu Gogolja, Dostojevsko ili Puškina i slušaj od Bajage Ruski voz. Mada ako voliš poeziju čitaj Cvetajevu.

Neeeeeeeeeeee! Nikako to. Čehov majka, 'al ozbiljno.

Uh, mislim da ti je rizik probati votku u Rusiji, mislim bilo gde. Raspitaj se malo i uzmi kvalitetnu votku. Ne kupuj je na sumljivim mestima.

Знам, рекла нам професорка да је Стандарт најбоља за нормалне паре :Д

Е Перо да ја идем тамо, рецитовао бих Пушкина, Евгеније Оњегин и свирао би руску химну, коју иначе знам. Када полазите?

http://vukajlija.com/rus/610276 eво нешто мојО

Добри су Руси, сем што је доста наркоса тамо. :D

Прекосутра тебра. Ја хтео, али професорка инсистирала на неким новијим песмама, а ми неспособни да се организујемо, па смо једва и то средили. Ал' добро, поздравићу таваришце и у твоје име :Д

И наркоса и алкоса, ал' наркоса са душом :Д
има тога свуда, реално

3 osnovna pravila kad odes u Moskvu:
1. Ne ulazi u taxi.
2. Ne ulazi u metro.
3. Izbegavaj policiju.

што не у метро, кажу да је посебна драж возити се метроом и да није прескупо