Prijava

На овог лусескуовог идиота треба пустити двајес бесних керова што нису јели ништа пет дана.

psi i kad idu u borbe nisu ubice po prirodi,osećaju,ne kidaju,prišla sam i zagrlila psa koji je pokidao silu božju kerova u borbi,mazio se kao beba.ljudi su krivi,kao i uvek.
EDIT:bio je pitbul koga svi toliko doživljavaju kao neki vr' krvoloka.ker kao i svaki drugi.

Срно, па ја сам за "човека" и рек'о.

pričam za ove printskrinove vevercu.

ljudi sa melim penisima prave od kerova koljace.valjda misle da ce im to nadomestiti koji cm.

Каква, бре, заштита животиња.. курац.. Нека се штите сами. Нису ни они нека невинашца да би их неко треб'о заштитити. Је ли, а кад ти нека џукела од 25 кила обешчасти ногу, то је онда у реду?

Ne znam da li ima ovde neko ko se razume, a da li su ti pit bulovi stvarno toliko agresivni? Ja znam dva, duše su od pasa...

a da li su ti pit bulovi stvarno toliko agresivni

Колко ја знам, кад-тад им проради инстинкт, а посебно ако их газда дресира да буду ''опаки'', мада, мице к'о и све кере.

pit bulovi su stvoreni za borbu,al uz normalno gajenje moze da bude dobar pas cuvar koji ce cuvati svoju teritoriju.jako privrzen vlasniku.moze se desiti da nije agresivan ni prema mackama.dok je stene ne treba ga potpaljivati da kidise na njih i nece ih napadati.bar ne one koje su sa njim gajene.

a da li su ti pit bulovi stvarno toliko agresivni?

Tu i tamo se desi da se zanesu u igri pa nekom otkinu komad mesa ili prst. Inače su ok.

Čisto me zanima koliko tu ulogu ima dresura, a koliko ima sama genetika psa i to za šta je bio selektivno odgajan.

мице к'о и све кере.

A micaaaa! :3

Kad oseti da će dumre, gricne malo gazdu, čisto da otkine parče mesa. Isto i rotvajleri i dobermani oće tako.

Kad oseti da će dumre, gricne malo gazdu, čisto da otkine parče mesa. Isto i rotvajleri i dobermani oće tako.

Stvarno?

A je l ima zabeleženo da se nešto poput toga desilo?
Pošto ja nisam čuo, već samo priče.

Па и ја сам чуо приче, а био баш загрејан за рота да узмем и сетим се да знам лика који је имао рота, вели да је његовог ћалета ујео три дана пред смрт, буквално му откинуо парче листа. И онда сам узео вучјака.

A vučijak je manje agresivan? I on je od tih teritorijalnih pasa, ne?

Вучјак је најбоља раса на свету. Ни у чему није најбољи, али је у свакој категорији у топ три. Много паметан кер, после три, плафон пет понављања научи било који радњу, шта сме, а шта не и сл. Неће никад на газду, на уљеза ће увек. Ретко напада типа чим уђеш у двориште, лепо чека да урадиш шта си хтео и кад пробаш да изађеш - ПРЦ, КУРЧИНА ГОСПОЂО, не да. Није за борбе, али је за све остало. Да није добар, не би га пандури користили, јебига.
Јок, он је екстериторијални, Швабо је. лоло

Vučice, što si takva Lavanda?

Ma, znam, zlatan je, nego sam se ja razmišljala da nabavim jednog, pa rek'o taman da vidim utiske drugih vlasnika o njemu. Znači brzo uči, a je l' se slaže sa mačkama? Pošto imam stariju mačku, ne bih da sad jadna pod stare dane treba da se privikava na neki previše nov tempo.