Prijava

Smorka, imaš li nekog u komšiluku koji je nasilan prema životinjama? Pošto je ovde reč o tome. :)

pitovi i stafordi su se pokazali kao odlicni porodicni psi ako se od malena uce na to. e sad, ako ga gazda drzi samog, da ne vidi nikog sem njega, i ako ga uci da bude agresivan, bice. kakvog ga ti napravis, takav ce biti...

ove dve rase su ucene da budu agresivne na druge pse, ne na ljude. vucjak je recimo agresivan prema ljudima, mnogo vise nego prema ostalim psima. bilo je slucajeva u italiji, da su ljudi upadali u bokseve gde su bili smesteni pitovi za borbe, sa ciljem da ih, jel, ukradu, i to su uspevali bez po muke, nikakve agresivnosti nije bilo prema ljudima. kasnije su stavili vucjaka da cuva bokseve...

Pa, moj komšija ne da da mu deca maze psa, da ne dobiju buve. Stalno jadnik dolazi kod nas. A baš je umilan kerić, pulin.

https://www.facebook.com/radovanovickennels evo ti, kad vec hoces zlostavljanje. pogledas slike i odmah prepoznas da se radi o borbama pasa. citajuci forume za ovu moju rasu, mogu da ti kazem da su ga masu puta prijavljivali, policija kaze da tu nista ne moze, i kraj. i tako se godinama organizuju borbe, niko ne odgovara...

nije to i nego L, jebo ga ti!

Danas sam video pitbula, maze ga deca, baš je lep, ali zavisi sve od gazde, kako ga vaspitaš(dresiraš), mada imaju oni nešto u genima zajebano. Nije strašno ako te ujede pekinezer, preživećeš, ali burazeru ako te pit zgrabi, neka ti je Bog u pomoći.

ti psi ce komandu do smrti da ispostuju ako treba. u borbama je bilo pitova bez pola tela, sa litrama krvi izgubljene, koji nisu pomisljali da se povuku, vec su i dalje grizli i nastavljali. to ti je to zajebano u genima..

policija nema petlje da stane na put time jer su većina, nažalost, potkupljena.

Ovog kretena što je odsekao psu glavu treba ubiti tom istom glavom i iseći psećom vilicom dok ne crkne od tetanusa pička mu materina.

Svaki veliki ker sa jakim zubalom i ljutim karakterom je opasan, ne samo Pitovi. Ja sam drzao ostrodlake Foksterijere godinama, on je mali, ali vrlo lukav i pokvaren borac sa ogromnim zubekanjama uz to, desavalo se da se potuce sa Vucjakom , Snaucerom ili Dobermanom i pobedi... Sto se tice borbi pasa, za sve to su krive gazde, kerovi se pokolju, jedan se preda, i cao, ali ljudi su ti koji ih uce da ni tada ne prekidaju.
Inace najbolji nacin da razvadis kerove kad se pokolju (a da ne budes ti izujedan), je sto duzi prut, tanak, pa udri po njima sto brze onako dzumle ne gledajuci, da vidis kako batale i povuku se solidarno sa facama "Sta bi ovo Milivoje, sunce ti jebem!!!"
A moj drugar je doziveo da mu Ostrodlaki Nemacki Pticar (njegov), pokida Pita (njegovog), jedva smo ga spasli. Posle kad pogledas, pa bre on je i veci , i tezi, a isto je ljut kao otrov.
I da, Vucjaci, Rotovi, Dobermani, Pitovi, svi mogu da budu opasni za nepoznatu malu decu, nedajBoze...

E da, iritiraju ih nagli pokreti, a deca se tako kreću.

@Stog Sena

Ziva istina! Ja jedanput tako iso u lov, i prolazim pored jednog pasnjaka gde imaju ovce, reko nece valjda Aga na ovcu sad, kad iz sume cujem Av, kai, kai, reko gotovo, poceo da tera ovce , ne gine mu metak, vadim ja cigaru, popizdeo, kad eto ga zec pravo ispred mene stade na pet metara, ja bacaj cigaru, skidaj pusku, on podje ja bam, bam, i eto ti ga Aga, pogledao me tako, jebes mi sve ako mi nije reko "Serem ti se u nisan i jebem te nesposobnog", i ode za zecom...

E, jedna životinja se žali da vršimo nasilje nad njom i nebrigu prema svrsi teme. Aj otvorimo temu o kerovima il da pređemo na kućne ljubimce, oće Vukica da nas siluje.

Pre nekoliko minuta sam prolazio sa ortakom i video macku na putu. Ortak me pitao:"Jel spava?". A trag krvi ima 10 metara barem

Ovaj moj Staford,prema ljudima mica mala,prema kerovima kako kad,ali ako koji ker krene pud men jebo ga je ježa
2009 sam ga šeta plažom i pustio ga da se istrči,kad ono vidim kane korsu masivni ide pud mene ja se prestravio...
ja se derem Baster mamu ti dolaz ovamo,ovaj kurac mi se beše opasno približio,a ova moja džukela ga uhvatila za vrat ne pušta... Dolazi vlasnik,ja mu palicom otvarao čeljusti,ovaj kane jedva preživeo...

Ако не знаш какав ти је кер, држи га на повоцу а не да се курчиш и пушташ га да напада друге керове... Зашто га пушташ ако је дебилан и оће да се коље? Изволи ако оћеш да ти се кер бори, средићу ти ја борбу а не да пушташ стафа или пита на било ког кера. Да имало знаш о раси или историји неби ти падало на памет да радиш тако нешто.
Имам ја пар ликова у крају попут тебе што држе пса пуштеног, па да видиш како вежу кера када виде шта водим, одједном њихов пас није више тако опасан и зајебан. И цела та прича о клању је срање, ако оћеш борца лепо га спреми па шаљи на борбе. Повреде у борби 2 пса настају тек након пар минута, након што се први пас умори. Значи да си ти био неспособан да раздвојиш пса неколико минута. Ја би лично пришао истеглио ти пса за ноге, остао би мртав на месту и болео би ме курац.
Није више поента шта ја водим, коју расу и слично, ако сам ја успео свог пса од 60 кила да дресирам и да буде послушан и социјализован можеш и ти стафа. Ако не можеш лепо корпу и поводац па га шетај где оћеш, притом плаћај 300 евра годишње таксу

Ja sam trenirao kavkaske ovčare i puštao sam ih u ring protiv pitova i tih štenadi.

Kavkaski ovčar je zakon, taj kad ugrabi jebo si se.

Бацао сам као мали мачке са терасе. Знаш како су летеле фијуууу.