Prijava

Под утисцима након гледања филма "Ђанго", Запата мој добар другар и ја смо дошли на идеју да започнемо нови спорт кад се врати Војвода и ослободи Косово од Шиптара. И Метохију. Пошто ће на тим просторима остати према мојим проценама око 1,2 милиона Шиптара, мораће тај број некако да се редукује. Ту смо дошли до генијалне идеје, ШАЋИРИ БОРБЕ!

То ће бити спорт сличан оном мандинго, манго, менгеле (?), оно каце бију две чамуге до смрти. Ко је гледао Ђанга или пак се некад нашао на југу Сједињених Држава зна о чему говорим. Е, пошто се чамуге још увек нису накотиле код нас, Шиптари ће добро послужити. Дакле, основно правило овог спорта да нема правила. Начи могу да се бију рукама, ногама, полуосовином од комбајна, да даве једни друге гајтанима од Слободиних усисивача, само је битно да се макљају до смрти. Победник би добијао шансу да се опет бори за голи живот, тепсију бакљаве и мић паје која ће бити домаћи производ. Јебига, неће моћи сваки арбанас да се бије, као што нису могле ни чамуге него су брали памук. Е, пошто код нас нема услова за гајење те пољоприведне културе (осим у Ариљу), они ће брати мак и тако ћемо постати највећи извозник паје у Европи. Ма зајебаћемо и Авганистан, Србска земља најплоднија бре, можемо ранимо пола Европе жутим! И тако бисмо за неких десетак година лако поново од Шиптара направили националну мањину на најсветијој србској земљи јер би се број лако смањивао због исцрпљујућег рада на пољима мака и у рингу.

Дакле, пишите ако имате неке примедбе око регулација, ако хоћете да постанете лиценцирани робовласник или тренер шаћири бораца. Пожељне би биле реплике стручњака за борилачке вештине као што су Скочимиш, Сос, Омбре и онај мали 97. годиште што је куратиста, заборавих како се зове.

Грб Шаћири савеза Велике Србије
http://www.dodaj.rs/f/3J/10O/4kgwSoAL/grb.png

Заједница Шаћири клубова- Заједница Шаћирилигаша

Чланови скупштине заједнице:
TucanKamen испред клуба ШК Сланина
Johnny Kurajber испред клуба ШК Boza Besa Kavaje Nefči
zoom испред клуба ШК VUKOVI SA VUKOVOG SPOMENIKA
Skočimiš испред клуба Klubit Shaqiri Shkëndia Bakljava уместо њега клуб води ninka_92
glavni испред клуба ШК "Čija mama crnu vunu prede"
Anarchyst испред клуба ШК ''Krila Krajine''
C0a испред клуба ШК "Skrčavi bugare"
ManUtdOwn18 испред клуба ШК без имена тренутно
ХРАСТ испред клуба ШК "Јаорина планина"
Као и уважени чланови:
Власници лиге:
YeahBatch
Zapata
Прецедник савеза Skočimiš
Генерални секретар Дрогирана Веверица

Jel moraju baš da budu sa Kosova? Ja bi odvojio par fizikalaca što bleje kod Vuka.

Не морају. Можемо да направимо нешто као што су Римљани урадили са гладијаторима. Да прикупимо сав олош из земље, као што су они Гале, Келте, Германе, Картагињане итд, ми можемо да користимо Маџаре, Бугаре, тзв. Бошњаке, Словаке, Влахе и Цигане поготову (они имају те магије, фајтови би изгледали као партија воркрафта) и наравно Црногорце.

Napraviti divizije i razvrstavati borce po divizijama.
Premijer liga - slobodna borba svim i svačim. Razbacati random po areni sva navedena oružja i oruđa. Najjači opstaju.
Čempionšip - dozvoljeni rekviziti su noževi, mačete, britve i ostale oštre stvari.
Liga jedan - rekviziti su sikire, buzdovani, kobre, kilibarde.
Liga dva - rekviziti su lanci, konopci, bodljikava žica i slično.
Blu skver premijer - šarafcigeri, kliješta, turpije i ostali svakodnevni alat.
Blu skver sjever - flaše, čaše, stolice, stolovi i ostali kafanski inventar.
Blu skver jug - bez oružja, samo gole šake i cjevanice.

E sad.
Svi kreću iz blu skver juga. Pravićemo male turnire. Osvajači idu u viši rang. Selektovati tako da u premijer ligu uđu 32 preživjela šampiona. Napraviti kup takmičenje i opaaaaa.

Влахе поготову (они имају те магије, фајтови би изгледали као партија воркрафта)

lololol
Ja uzimam 3 fizikalca što bleje kod vuka. To su "Šaćiri od vuka ". Sirova snaga al ću da ih vodim u ciganmalu da ih ganci obuče da koriste nunčake.

dobra je ideja.

al to bre dugo traje.

lakse da ih potrujemo nekim gasom.

Možemo i da osnujemo šaćiri klubove pa organizujemo prvenstvo i kup.

ожемо да користимо Маџаре, Бугаре

Може овог Бугара какав би то био шоу гледати неког како га лема
http://www.vladogeorgiev.com/images/12.jpg

lakse da ih potrujemo nekim gasom

A gde je tu merak?

Видиш шта амерички филм уради од нормалног чо'ека...

lakse da ih potrujemo nekim gasom

Pa da izgubimo silne pare od TV prava?

Скочко, бићеш председник Шаћири савеза Велике Србије. Кад будеш наместио да Партизан освоји титулу викаће ти "Скочко лопове!", али бар имаш кинту јебига.

lakse da ih potrujemo nekim gasom
A gde je tu merak?

Ово.

da, vi pravite biznis.

kockate se sa sudbinom srBskog naroda i svete srBske zemlje zarad sake dolara.

ja sam mislio da su vase namere casne a ono su samo jasne.

profiteri.

Meščini da ćemo mi da budemo ti koji ćemo dučestvujemo u tim borbama a ne oni...

Сад ћу ја својим фантастичним способностима и умећем у пејнту да направим грб ШСВС.

Je l' mogu i žene da se biju? Ako mogu uleteo bih ja, kurve se kote ko keruše.

кад мој деда заложи два шиптара лололололо

Могу, наравно, ово је земља полних једнакости.