Prijava

Mene sam čin trgovine Šaćiri borca zanima.

Npr. Ja imam na prodaju šaćiri borca imena Krasnići koji je pobedio u 16 borbi. E sad, u Đangu, vlasnik ne mora da proda svog najboljeg mandingo borca.

Ja predlažem da moraš da prihvatiš neku ponudu, jer se povećava kvalitet i neizvesnost.

Inače slažem se sa Jebačom da ne može svaka bela kapica da se bori. Samo vrhunski primerci.

A je l' fora 'Može biti samo jedan' ili šta? Ja bih da budem kladioničar onaj, što piše kvote i tako.

Ma ne bih ja to delio po divizijama, ligama... Ne treba to previše komercijalizovati. Ali bi svaki šiptarovlasnik koji drži do sebe imao desetak šaćiri boraca i ugovarao borbe sa drugim šiptarovlasnikom.

Или...... као у оном филму где Арнолда јуре они чудни ликови у костимима, био једн са пламеном, један са струјом неком, један хокејаш (тог је прво убијо), а Арнолд бежи а људи гледају и кладе се куј ће кога, ваљда се зове тркач, бем га. Е па тако и са шаћириририма

I da li ćemo da ih puštamo da se dalje kote kako bismo imali više Šaćiri boraca i više tuči i samim tim više para ili je to glupo jer je cela poenta da ih istrebimo.

A najbolje od svega je to što ne moramo čekati oslobođenje Kosova (koje će se desiti kad tad), jer već imamo sjajne primerke ovih životinja, kanditata za Šaćiri borce, na jugu Srbije.

Možda smo malo požurili sa svim ovim detaljima. treba prvo zamisliti svet u kome je normalno da imaš 1000 šiptara kao robove.

a što ne bi gladijatorske borbe? sa sve lavovima? svi vole gladijatorske borbe....

Ne moš Šiptare nazvati gladijatorima nikako.

Lemaja, nije to isto. Gladijatori su ljudi. I u Rimu uživali veliku popularnost.

Ovo ti je kao ilegalna borba pasa. Samo što Šaćiri borcu ne bacaš kosku nego malo pajda i jednu tulumbu.

samo kažem da bi bilo kul da budu i lavovi, aligatori, i tako neke zanimljive živuljke...

Naravno, komercijalizacija će dovesti do toga da Oliver Stone napravi film o ljubavi mlade Beograđanke (u ovom slučaju Lemaje) i velikog šiptarskog borca Bećimija Ljimaja, koga će na vrhuncu ljubavnog žara dvoje mladih, u gladijatorskoj borbi, na krajnje prljav način, pobediti neki divlji borac iz Tropoje. U tom momentu, Lemaja silazi iz prvog reda arene ne bi li videla suzu u junačkom oku Bećimija koji joj kaže sa srpskom: "Volim te", a Lemaja odjednom odgovori: "Të dua..."

Nakon toga njegova junačka glava pada i spušta se zavesa. Film će dobiti 6 Oskara.

samo kažem da bi bilo kul da budu i lavovi, aligatori, i tako neke zanimljive živuljke...

Bilo bi bezdušno mešati nedužne životinje sa Šiptarima.

Skupimo se mi ugledni šiptarovlasnici i gledamo Beljuja protiv Fatmira, Behljuj pobeđuje ovog drugog vadeći mu očne jabučice i derući nam se u facu:

-Are you not entertained?!!

U redu je Behljuj, stiže baklavica.

A kad se pojavi neka rugoba iz neke nevladine organizacije za zaštitu šaćirija i počne da sere, mi je bacimo kod njih u podrum da je jebu.

Наравно да ће да је јебу, морају борци да буду добро расположени пред фајт.

Jel mogu tu ona braća đogani učestvovati, recimo jab platio da gledam kako neko mlati onog alfa đoganija