Prijava

Mislim da bi se moglo uvesti da je nemoguće četovati dok se ne ocijeni bar 30 defki tog dana (broj se može mijenjati) jer bi na taj način kol'ko tol'ko popravili čitanje, pošto mnogo ljudi uđe, napiše defku i ode na čet ili se izloguje a da pritom ne udijeli niti jednu jedinu ocijenu.

Против, ал' се не питам ништа.

Da li bi se popravilo čitanje ili bi ljudi bez čitanja ocenjivali, samo da bi što pre došli do četa?

ПРИЈЕДЛОГ: Прочитај наглас текст свог глупог приједлога пре него што отвориш тему, можда скапираш колико је глуп

Ma nema ni da pišeš defke dok ne oceniš 50 komada, murš!

Inače, podržavam predlog za bilo kakve promene na bolje, pa tako i ovaj.

Ко не чита дефке за њега нема самозадовољавања! 20 комада, па онда дркај!

Meni je ovo gotivno, i onako je čitanje opasno opalo u poslenjih godinu dana.

zato je fora da se stavi da moraš bar 30 defki doceniš i onda ako se vidi da lajkuješ ili hejtuješ, odeš u baniju... jednostavno

može +

Ко не оцени ниједну дефку тај дан, да не може да се улогује.

Uopšte nije predlagano ranije

E a šta kažete da ne može da se registruje ako pre toga ne oceni ste definicija

Ovaj sajt nikad nije imao potrebu da nekog na nešto primorava. Čak i ograničenje na potrebnih 50 poena da bi mogao učestvovati na forumu ne služi ničem drugom nego da se spreče dolasci padobranaca. Ukoliko ne želiš da čitaš definicije zašto bi te ja na to terao?

A vi bi mogli malo da odete čitati umesto da lupate predloge po forumu. Nego nije problem u tome, ovde se sve svodi na "Mene niko ne čita pa imam malo ocena, hajde moderatori naterajte ljude da me čitaju". Napišem i ja defku na duplom pa jedna dobije 15 glasova, a druga 50 - to je zato što ona prva kurcu ne valja, a ne zato što se ne čitaju.

Bruce, koji ti je dupli?

Nego nije problem u tome, ovde se sve svodi na "Mene niko ne čita pa imam malo ocena, hajde moderatori naterajte ljude da me čitaju"

Баш то. Кад нисам расположен, нећете ме пушком натерати да читам ваша говна.

Ombre, a moderatori će svakog da provere da li je bio lajk ili čitanje? Mislim da bi bili oduševljeni time.
Nema poente ni raspravljati o ovome.

Do kraja će se predložiti ukidanje četa, razlog će biti koji će nam đavo.

Onda moz da se turi da mora da prodje 15 sekundi izmedju ocenjivanja defki. ZA btw, ipak je citanost drasticno opala...mada i ono sto rece brus, dobre defke sakupe pedesetak poena..

Onda moz da se turi da mora da prodje 15 sekundi izmedju ocenjivanja defki.

http://www.realx3mforum.com/smf/avatars/gallery/blank.gif