Prijava

čet je kamen. protiv. u stvari, svejedno mi je, ionako ne idem tamo.

Mislim da nisi u pravu. Ovako bi im se otežao povratak na čet, jer bi opet morali da ocene 30 definicija i sa tog drugog naloga, pa ili će da odustanu od vraćanja ili će da razmisle dobrano pre nego što počnu da vređaju. A i nije lepo što funkcioner kaže za članove sajta da su seratori, ima na četu finih i pametnih ljudi.

:D
Pa sta je lakse? Oceniti random 30 definicija ili napisati jednu za 50 poena?

Rajkarde, ne razumem te..

Pa ti nemoj da ulećeš na čet pre nego što oceniš 30 defki. lololo

nasumicno bi se davali plusevi ili minusi kako bi se sto pre ispunila kvota
treba naci drugi nacin da motivisemo ljude da citaju

Ma sa vremena na vrijeme bi se mogla sprovesti neka kontrola nad "kriznom grupom."

Mislim da nisi u pravu. Ovako bi im se otežao povratak na čet, jer bi opet morali da ocene 30 definicija i sa tog drugog naloga, pa ili će da odustanu od vraćanja ili će da razmisle dobrano pre nego što počnu da vređaju.

E i ovo da dodam isto

Ал да се промени назив у Причаоница по српски, уааа англосаксофонметалофондиктафонизација србског језика, уааа!

Protiv, išao bi da lajkuje.

Ja mislim da bi 70% ljudi udaralo minuse na definicije da može na čet. A svako ko je došao na sajt samo kako bi četovao sa ....... sličnim sebi, treba da gurne sebi kišobran u bulju i ne odustane dok ga ne otvori.

Ja mislim da bi 70% ljudi udaralo minuse na definicije da može na čet.

Па и овако 70% људи удара минусе јер је реално 70% ствари за минусирање. хД

Ал да се промени назив у Причаоница по српски, уааа англосаксофонметалофондиктафонизација србског језика, уааа!

TAKOE!!1 UAAA!!2

Pa ti nemoj da ulećeš na čet pre nego što oceniš 30 defki. lololo

Pa, i ne ulećem na čet, ne sećam se kada sam poslednji put bio. Al' svejedno, mislim da je bezveze da se stavlja bilo kakav uslov.
A i Kaizena boli kurac, ionako...

Ал да се промени назив у Причаоница по српски, уааа

Slažem se sa ovim predlogom.

Ja sam za to da se čet ukine opaaaa

al' bolje Ćaskanje, k'o na fejsu, to mi je gotiva

Pa sta je lakse? Oceniti random 30 definicija ili napisati jednu za 50 poena?

Pa ostaju oba uslova, ali većina aktivnih članova ima duple naloge sa preko 50 bodova, koji stoje u šteku za crne dane i čekaju ban na originalnom. :D

dusan1001

Ja sam za to da se čet ukine opaaaa

Ne, ne .. nikako .. Ček, uletim na čet, vidim neki >>>>>interesantan<<<<< razgovor, oću da učestvujem i kurac .. moram da ocijenim 30 definicija ...

interesantan razgovor na četu, ja za svoje 2 i po godine drugovanja po ovom sajta nisam nikada video neku smislenu temu, osim šta je ko pojeo i ko ima problem sa uraslim noktom.

enemyofthefreeworld

Ал да се промени назив у Причаоница по српски, уааа англосаксофонметалофондиктафонизација србског језика, уааа!

Повлачим овај предлог и дајем нови:
ПРИЧАОООНААА олололол

interesantan razgovor na četu, ja za svoje 2 i po godine drugovanja po ovom sajta nisam nikada video neku smislenu temu, osim šta je ko pojeo i ko ima problem sa uraslim noktom.

Ко те јебе кад долазиш пре три ујутру на чет.

Ко те јебе кад долазиш пре три ујутру на чет. +12345

svaka defka će imati samo po dva glasa (najvjerovatnije jedan od Džonija a drugi od CKM-a).

Ima i od mene i Zyclona svaka po glas :)