Prijava

Eto, ako imate neku osobu koja vam je baš antipatična, neko na koga bi umjesto što bacate hejt bacali užarenu lavu, ovdje možete da pustite maštu na volju.
Dakle, pravilo je jednostavno:
Kažeš osobu koju bi mučio, i ukratko opišeš način i metode mučenja.

Evo za početak ću ja:

One likove iz knez Mihajlove što smaraju do koske sa onim jebenim ružama i pizdarijama.
znači uradio bih sledeće:
Uz'o jednog od njih, vezao gumom i spojio na trafo stanicu. Ili dalekovod, sasvim je svejedno. Onda, kada se već ugljeniše bacio bih ga ostalima kao opomenu

какве то има везе с музиком?

zašto samo antipatične, ima i simpatičnih mi osoba koje bih radije mučio

pa mogu i simpatične.

a što bi mučio cvećare?

Mučio bih Zhajka sve dok ne počne da psuje i prestane da cenzuriše psovke i "bezobrazne" reči.

Aleksandra Tijanića, klasičan linč. Zavezan za stub i da ga ljudi gađaju kamenicama dok ne crkne svinja. Njime mrtvime nasilno nahraniti sve sportske komentatore iz RTS-a zbog nezalaganja za prenos LŠ. Ako nešto ostane od njega, to uslikati i staviti da bude novi logo RTS-a .

EDIT: Komentatorima nakon toga odseći jezik.

pa počeo je nedavno da psuje bez cenzure :D

Imam ja direktora... smrad jedan! Sipka pa u dupe, a drugi kraj zagrejati let lampom do usijanja da nemoze da izvuce! Mada, mozda mu se i svidi.

Дулета Вујошевића. Завезао бих га и за сваки пут што је изговорио ФМП, ДРЖАВНИ ПРОЈЕКАТ, ВУЧИЋ И ЧОВИЋ И ЗВЕЗДА ноктарицом откинуо један дио сала.

Ja bih vezao Malu Vidru i mučio je. Ne u ovom fazonu da je osakatim i slično, nego bih je prelivao recimo toplom čokoladom ili medom i onda bih ke lizao do besvesti.

jednu ribu iz doma. majke mi, vezao bih je i puštao joj hitlerove govore unazad. onda bih je jebo u pupak dok se ne odveže

јелену карлеушу

Држао бих своју бабу.

Nije Veverica veveran :)))

Jebacu, zašto ne voliš svoju babu?

spisak je poduži, mučila bi ih tako što bi ih terala da čitaju najnovije definicije i gledaju najnovije postere