Prijava

doris bizetić. jebo bi je u rčma

Zašto brate? Da li si ovim hteo reći da bi sebe mučio ili?

fatal briši sliku jeote zgadi mi večeru

U svojoj odaji za mučenje držao bih priručni frižider, da može da se popije hladno pivo i malo prezalogaji.

Pa da. Da ima covek cime da se osvezi posle spenkovanja tamo nekih.

ima me malo mazohističnog.

sad gledam, moja radna soba poprilično liči na odaju za mučenje, sto, stolica, knjige, nož za rezanje olovki (yeah right), lampa i neki kanapi koji su se otkinuli od roletne pa tako stoji razdrndana napola otvorena ili, meni draže, zatvorena. idila...

pre je čak bio i kavez tu od papagaja, može komotno omanji midžet u njega da stane

Pinkija iz igraonice bi lešio pajserom po lobanji.

Rudimentarno ste maštoviti.

Nema više mesta. Lokuj temu do idućeg meseca.

Свог цењеног директора и његове сараднике бих затворио у подрум без прозора са Џо Пеши-налик створењем. хњо хњо

Uhhhh jebote spisak onih kojima bih ogadio život bio bi suviše dugačak, otegao bi se ovaj post. U svakom slučaju ima ih, a načini bi bili krajnje personalizovani (da se moderno izrazim) u skladu sa skotom koji bi bio na redu za iživljavanje.

Promenite temu u "Mučio bih..."

Држао бих Вучицу и Жајка који би мучили жртве вицевима до смрти.

Држао бих Вучицу и Жајка који би мучили жртве вицевима до смрти.

LOLČIĆ

Bokija 13
Prvo bih ga terao da gleda Malu nevestu i to jednu epizodu 5x zaredom.
Ako se folirao i nije gledao odnosno ne može da mi ispriča šta se dešavalo sledila bi žešća kazna. Prvo bih pozvao neke skinse da mu rade šta hoće, posle bih pozvao 3 crnca i za kraj bih ga k'o braća turci nabio na kolac

Rajo jes ti siguran da mu se taj tvoj tretman ne bi svideo? Nesto mi govori da bi Boki odma reko nabijaj!

A jes vala svinjče bi se pre obradoalo.
Umesto toga bih ga vezao i gadjao loptom, podrazumeva se da mislim na fudblasku i da pod "gadjanjem" mislim na šut iz voleja.