Prijava

ajde njen tatko ali onaaa, eeeej, najveći debil u celoj porodici :)

Hhahahahaha jebojećaćinćaća jes luda riba :D

ee, verovao ili ne, odgledao sam sva njena gostovanja i pokidao sam se od smeha koliko je :ne znam ni sam šta:
po meni, ona je Vendi 2
kad smo već kod Vendi, i ovu Doris bih mogao da otrsim

http://www.youtube.com/watch?v=pQPHfKlZOzU
naročito bratiti pažnju na oduševljenje negde oko 2:30

hahahahahaha nadrealna je jebote, nadrealnaaaaa

njen tatko zabranio komentare na jutjubu lolo

Ahahahhahahahhah, KTV, jaooooo, sećam se da sam to puštala kada sam nervozna, gledam Zrenjaninske reklame i to me smirivalo... koja je to šlj televizija... xD

Joj koja pojava, strašno...

Stefan Kostić treba da bude banovan, razvalio sam vilicu od smejanja :D

eee, ali Doris, ovo se mora definisati majke mi moje mile

alko

Stefan Kostić treba da bude banovan, razvalio sam vilicu od smejanja :D

kad mu budeš pročitao sve defke javi se ako preživiš lolo
ja i sad jedva mrdam :)

Ne mogu sve, ima preko 300 :D

pa šta, malo po malo i eto :)

Borisa Bizetića i mogu da "svarim", ali samo ono što je radio sa Rokerima s Moravu i pomalo, tj. neke fore iz BB Show, ali samo ono što je bilo svima interesnantno dok je išlo na Pinku. To je bio tada aktuelan humor i ne sviđa mi se što na fore iz devedestih pokušava još uvek da bude interesantan, dajući sve snimke lokalnim televizijama koje repriziraju po 9349439831124639. put emisije koje su još pre 15 godina puštane na Pinku. Slavujka jeste bila mnogima interesantna pojava pre 15-16 godina, ali sad ponavljati njene fore je totalno glupo.

Doris se glupira sa ovom muzikom samo tako. Neko jednom reče da ona pokušava troluje ovavkom muzikom, tj. da pokušava da bude Vendi 2. Međutim, po Vendi se jasno vidi da se zajebava, a Doris stvarno veruje da je umetnik nad umetnicima.

StefanKostić

Mene sramota posle čitanja onog tvog statusa i čitanja komentara! Stićko, zašto si tako surov, decxko?

spotovi su joj do jaja lolo

Deluje kao da je nekom prilikom kao mala našla i pojela Borisov LSD...

stvarno sam mislio da mala troluje ali.... ona je ipak umetnica koju niko ne razume
JA RAZUMEM

A ja sam mislio da je ona muško..

Deluje kao da je nekom prilikom kao mala našla i pojela Borisov LSD...

Ovo je zasad najsolidnija teorija.
Ruku na srce, ne treba nju kriviti sto je takav debil. Em joj je otac Boris Bizetic, sto znaci da joj fali jedno 12 hromozoma, em joj je jos kao dete gurnuo pred televiziju da pravi idiota od sebe - i sta se moglo ocekivati, da ce da postane mladi naucnik?

ko ima vremena neka pogleda njeno gostovanje kod Ruške Jakić, mislim da ima 4 dela od po 10 min
gledao sam i slušao jedno 5 puta i ne mogu da se načudim kakva je ona lujka... Vendi je za nju mala beba, verujte mi
eee, njena najlegendarnija izjava je da je kao mala imala popularnost Širli Templ pa vi sad vidite, opaaaaa