Prijava

Занима ме, дал је заиста Лилит била толико агресивна феминисткиња да је Адам затражио од Бога да му сачини нову жену, Еву?
А, Ева је мрзила Лилит, иако су фактички сачињени по истом методу, у Божијој лабораторији, од ребра.

Lilit nije bila feministkinja, nego pametna žena. Zato što nije bila beslovesna-zato je i morala d'ode.

Адам је раскинуо са Лилит јер је преко Карамелине емисије Прељубници сазнао да га ова вара са змијом, тј. да воде јебање тако што гура змијин реп упичку, и онда је тражио од Бога да му направи нову курву, а Богу се тада пријео пасуљ и реко ми да му да једно ребро и сјебо га да ће од њега направити жену. Овај мученик Адам узео оштар камен и направио не тако прецизан хируршки рез, дао Богу ребро, Бог га турио у суљпа и набавио му Молдавку звану Ева преко Миће макроа из Житорађе. Остатак приче знате.

Не могу рећи да је била паметна, нити да је била глупа. Они су једино били свијесни, тек се касније формира мишљење које је за некога погрешно за некога исправно. Можда је Лилит била инстиктивно супериорнија.

Čim nije ostala u rajskom vrtu, nači da je bila samosvesna, ergo, opasnost na pomolu.
Ma, ja jako volim Lilit kao lik, zato sam i udarila onaj koment.
A anatemisanje nje kao bed girl ide do nekih nezamislivih sfera , pa mi krivo. Eto.

Један сусрет са Лилит и свијет ти се окрене за пун круг. Ипак је он сукуба, а куља је од Нааме свакако.
Едит- она*

Imam jednu drugaricu na fejsu koja slika serijal ulja na platnu posvećenih Lilit. Oduševila me, a skontale smo se jer njoj svi trućkaju kako je Lilit goth.
Mada smo mi samo ubeđene da ona ume da kaže "ne" kad treba, da ulovi i zadrži svog muškarca i da je slobodna u svojoj opasuljenosti :)
"Znanje je moć, Adame"-iz jednog crtanog filma :)

Sieg Heil, Lilith Marlen!!!

Pfffff, Valdo, od tebe čovek očekuje nešto originalnije :)))
ED: jel se sećaš ti onog crtanog filma o Adamu, koji uz pomoć naratora otkriva svet oko sebe? :)

Ko je dokurca Lilit?

Sieg Heil, Lilith Marlen!!!

Ložim se na namještaj, ali samo ako je od Homo Sapiensa uradjen!

Imam jednu drugaricu na fejsu koja slika serijal ulja na platnu posvećenih Lilit.

Ja sam u srednjoj tražio od ortaka da mi naslika Lilit, medjutim, on je to vjerovatno radio proizvoljno, naslikao je običnu ženu, i samo joj dodao rep, i na kraj repa stavio veliko crveno srce. Nemač pojma :)

A, zezam se ja Gogo, i dalje otkrivam kako se otvaraju teme na vukajliji. :) I KAKVE dabome.

Molim da se javnost ne obmanjuje, Lilit nema nikakve veze sa rebrima, greje se isključivo na čvrsta goriva, tamo, u paklu. Adam bio poludeo sa njom, nije htela da pere veš, već samo goli da šetaju po Edenu. Eva je slušala lepo, umela razumno da odgovori na pitanje, međutim, tokom vekova i njoj malo dosadilo pa krenula nešto da objašnjava. E, to su feministkinje, Lilit nema veze sa tim.

Ae, da ti pomognem u razvejavanju mitova Vukajlije :))
Saću da ćušnem jednu-dve njene slike, sjajne su! :)

E, može.
Haha, zašto mi odmaš rušiš snješka, Marc :(

Ništa. Eva je sigurno imala bolje sise. A Ova je nešto sva neravna ko da ju je oralo po bokovima.

Kizo, bre, ništa se ne razumeš u umetnos'! :)))

Лилит није начињена од ребра, она је начињена од земље као Адам па је сматрала да је њему равна и да не може да га прима згуза.